Skocz do zawartości
sieniek

E2160 Boxowe Chłodzenie

Rekomendowane odpowiedzi

Def to 1.325, a ja dawalem przez moment 1.55v na E4300 @ 3.3GHz i nic sie jakos nie stalo, temp normalne (ok. 70*C na czujniku mobo podczas markow)

Na boxie ofcoz.

A BOX jest calkiem wydajny, na max RPM ma wydajnosc Freezera @ 1000 RPM, tylko, ze BOX wtedy wyje

user opo z naszego forum dawal 2.15v na proca i przez 2 tygodnie mu chodzilo, w idle mial caly czas 99*, wiec nie gadaj, ze proc padnie od napiecia 1.45v na boxie :damage_wall:

zalezy od procka ale ok nie bede sie kłócił. ale znam takiego ktory proca spalil na 1,55V ale nie wiem jaki to byl procek cos z 2 rdzeniowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zalezy od procka ale ok nie bede sie kłócił. ale znam takiego ktory proca spalil na 1,55V ale nie wiem jaki to byl procek cos z 2 rdzeniowych

A moja babcia podkręcała swoje wąsy a napięciu 220V... :mur:

Jeśli proc spalił się na 1,55V to albo ogromny pech albo cholernie padaczna sztuka. Nawet jak na Intel'a :) Bo AMD to na takich voltage'ach hulają jak miło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak masz napięcie 1,45V to nie mam więcej pytań... Ciesz się że jeszcze proc nie wyzionął ducha :?

no fakt :? ja mam na boxie 1.5V i proc jakos zyje i nic mu raczej nie bedzie,acha i jeszcze box skrecony na 55% temp w idlle 30 stres 81-82. :rolleyes: w orthosie (2godz) Edytowane przez naxt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopak chciał sobie podkręcić procka ale nie wiedział do czego są te rubryki i popodnosił wszystko i teraz nie chcę wyjść na idiotę i chce to jakoś odwrócić ale nie wie jak. A można się domyślić jaką wiedzą dysonuje właściciel oweg E2160 gdyż nawet nie wie że trzeba pastę zmienić

 

 

PS E2160 udźwignie dużo wiem bo kumpel kręcił go na 3900MHz i dopiero przy 3GHz podnosił napięcie ale nie aż tyle(ale mogę się mylić)

 

 

Scyzor663 ma racje jak ktoś nie umie podkręcać to tak się to kończy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...