Skocz do zawartości
Rezker

Samsung U600 Problem Z Odczytem Danych

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

od kilku dni jestem szczesliwym (badz i nieszczesliwym) posiadaczem Samsunga U600. Po paru godzinach zabawy zabralem sie za podlaczenie go do kompa i tu napotkalem dosyc dziwaczny problem. Telefon po podlaczeniu kabla usb moze dzialac w 3 trybach:

1. Samsung Pc Studio-standartowy tryb, ktory w polaczeniu z odpowiednia aplikacja daje dostem do sms, ksiazki telefonicznej i innych

plikow zapisanych w pamieci telefonu (w tym zdjec)

2. Tryb odtwarzacza muzycznego - malo interesuje mnie ta opcja, ale dziala poprawnie.

3. Tryb-tryb pamieci masowej-telefon po podlaczeniu do kompa jest rozpoznawany, jako dysk wymienny i mozna wchodzic do folderow ze zdjeciami, muzyką itp, ktore sa zapisane na karcie pamieci. I tu sie zaczyna moj problem-po podlaczeniu do kompa, komp co prawda widzi telefon, jako dysk wymienny i nawet da sie na niego wejsc (widac foldery: images, videos itd), ale nie da sie odtworzyc zadnego pliku, ani tez skopiowac na karte pamieci (komunikat przy probie kopiowania: " nie mozna skopiowac-nazwa pliku-parametr jest niepoprawny" lub "nie mozna skopiowac-nazwa pliku:Nie można odnaleźć określonego pliku. Sprawdz, czy nazwa pliku i sciezka sa okreslone poprawnie"). Probowalem juz wszystkiego, co mi przyszlo do glowy, ale nic nie pomaga. Pierwszy pomysl-uszkodzony telefon, albo karta pamieci, wiec poszedlem z telefonem do kumpla, tam podlaczylem i wszystko dziala, wiec, jak widac problem lezy po stronie mojego komputera. I tu zaczynaja sie schody:najpierw myslalem, ze to problem z windowsem, wiec reinstalowalem sterowniki, wyrzucilem service pack`a 3, formatowalem karte pamieci samym telefonem i nic. Jak sie pozniej okazalo identyczny problem jest pod linuxem, ktorego mam na drugiej partycji, wiec to wskazuje na usterke typowo hardware`owa. Tylko jaka? Podlaczalem telefon do wszystkich mozliwych portow usb i za kazdym razem to samo. Odlaczylem wszystkie inne urzadzenia usb (byc moze cos sie gryzie) i tez nic. Zresetowalem bios i rowniez bez rezultatu. Ma ktos jeszcze jakis pomysl, co to moze byc? Dodam tylko, ze inne pendrive`y, telefony z karta pamieci i rozne inne urzadzenia usb dzialaja bez zarzutu. Z gory dzieki za pomoc.

Edytowane przez Rezker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zaktualizowaleś oprogramowanie tel. masz katre pamięci w tel i dodatkową i z tej . tel nie możesz kopiować na dodatkową czy przenosić i kopiować na karcie wbudowanej w tel?

Edytowane przez marcin255A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie moge nic zrobic.

1. Jak podlacze go do kompa, to widzi go tak (Dysk wymienny G):

Dołączona grafika

2. Po wejsciu na sam dysk wymienny sa foldery:

Dołączona grafika

3. Jak wejde w jakis folder i probuje np wgrac mp3, to jest taki kwiatek:

Dołączona grafika

3. Po tym komunikacie, jak wejde na dysk wymienny, to juz w ogole nie widzi folderów:

Dołączona grafika

Edytowane przez Rezker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...