Skocz do zawartości
Gasto

Usr 5461 Vs 3com 3crwer100-75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

mam malutki dylemat, otóż nadszedł czas na zmodernizowanie mojej starej 4 osobowej sieci, musze zakupić router z APkiem, max 200zł możliwie najlepszy ale jak najtaniej ;) Wziołem pod uwage te dwa modele jak w temacie, ciężko znaleść jakieś opinie o UsR, jednak poszperałem troche i bardzo chwalony jest ten UsR5461, zresztą podonie jest z 3comem.

 

APka potrzebuje bo siostra kupuje laptopa i chce latać bez kabli po chacie, mieszkam w czteropiętrowym bloku na parterze, tzw. serwerownie mam w piwnicy, net z promaxu (kablówka), 4 kompy podpięte po kablu + niebawem laptop siostry wifi. I teraz kolejny problem, nowy router tak czy siak bedzie w piwnicy, o kable sie nie martwie ale o sygnał z AP tak ;/ Praktycznie duży pokój jest bezpośrednio nad piwnicą, tak więc w linii prostej do przebicia jest tylko strop max 50cm (może 30cm) nie wiem, i sygnał powinien być w moim mieszkaniu, co o tym sądzicie ? Czy sygnał sie przebije ? z tego co udało mi sie znaleść odnośnie 3coma to sygnał nawet jest do wychwycenia na drugim piętrze na oryginalnej antence bez hakowania, siostra dużych wymagań nie ma ;) Byle jej stronki tylko latały więc nie musi być 100% sygnału ;p Co do UsR to jest on troche droższy od 3coma ale to dlatego że niby APek jest troche lepsiejszy?? tak ludzie gadają ;p Ogółem co o tym sądzicie ???

 

Acha dodam że mam w chwili obecnej mozliwość zakupienia za około 100zł uzywki UsR 5461, cena sklepowa to od 200-250zł nowego tak więc weźcie to też pod uwage ;) 3com niestety trudno dostępny więc tylko w gre wchodzi nowy (180zł) bo uzywki nigdzie nie moge wychaczyć ;p

 

Prosze o porady...

 

UsR 5461

 

usr5461

 

3Com

 

3com

Edytowane przez Gasto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...