Skocz do zawartości
xacti

Problem Z Karta Sieciowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Uruchomilem dzis komputer i nie moglem polaczyc sie z internetem. Byl jakis problem z otrzymaniem adresu sieciowego.

 

Zadzwonilem do providera, powiedzieli ze do modemu wszystko jest ok.

 

Wsadzilem karte sieciowa na pci i wszystko oki. Co sie moglo stac ? Karta na plycie sie spalila ? Moze cos z ustawieniami ? Bede wdzieczny za kazda pomoc. :)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

Witajcie. Uruchomilem dzis komputer i nie moglem polaczyc sie z internetem. Byl jakis problem z otrzymaniem adresu sieciowego.

 

Zadzwonilem do providera, powiedzieli ze do modemu wszystko jest ok.

 

Wsadzilem karte sieciowa na pci i wszystko oki. Co sie moglo stac ? Karta na plycie sie spalila ? Moze cos z ustawieniami ? Bede wdzieczny za kazda pomoc. :)

Pozdrawiam.

Przestaw ksieć. w tryb 10Mb Full Duplex.(w ustawieniach ksieć.) Może pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Villentretenmerth

moje połączenia sieciowe/wyświetl połączenia sieciowe/połączenie lokalne (twoja ksieć) - 2 razy klikasz mychą/ konfiguruj/ zaawansowane/ znajdź "właściwość" speed\duplex settings / włącz ręczną negocjację (10Mb Full Duplex)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, wczoraj nie bylo mnie juz na forum wiec nie zrobilem tego. Dzis rano dalej nie bylo neta, zainstalowalem od nowa sterowniki do plyty glownej, tez nic. Wyciagnalem karte dzwiekowa, ktorej zreszta nie uzywam i zaczelo dzialac. Jakis konflikt sprzetowy ? Moze moja plyta sobie nie radzi z tyloma urzadzeniami..

 

Koniec koncow wszystko dziala i mam nadzieje ze tak zostanie, sorka za klopot :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...