Skocz do zawartości
killer805

Modowanie Budy- Doradzicie?

Rekomendowane odpowiedzi

Autobus definicja- Umownie według przyjetych norm, jest to pojazd, którego budowa i wyposażenie umożliwia przewóz większej ilości osób wraz z bagażem. Natomiast kodeks drogowy precyzuje to dokładniej: "Autobus to pojazd samochodowy przeznaczony do przewozu więcej niż 9 osób łącznie z kierowcą."

widzisz bude mozesz zabrac do autobusu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

postów na[ciach!]e 3 strony i jak na razie od tych wszystkich pseudo-porad to autor tematu boi się wyjść z domu do sklepu o złapaniu się za jakieś narzędzie nie wspomnę

 

może lepiej jednak dać sobie spokój bo dremelem to wbrew pozorom trzeba umieć się posługiwać...? :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

tam gdzie jest biala farba bedzie wyciete i przyklejone okno, troche nie po mojej mysli to bo chcialem zaslonic koszyki ale na koszykach se przykrece blache czarna i bedzie ok, myslicie ze ciac okno tak jak jest obramka czy na kwadrat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może zamiast całej dziury na tym białym zostaw na środku trochę blachy i zrób taką wyprofilowaną kratkę. takie cuś -> [(+)]

 

albo jakiś bardziej wymyślny kształt.. tak czy siak wolałbym ciąć to tak jak idzie obramka niż po kwadracie... Ewentualnie potem dodał poręcze z rurki na zewnątrz przez okno przechodzące (coś jak w tramwajach jest na dolnej szybie w drzwiach - tylko ładniejsze i z rureczki 5mm)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcia obudowy jak już pomalujesz na czarno ....

Ja też zastanawiam się nad malowaniem obudowy (w środku) proszkowo na czarno, byłem dzisiaj w firmie i dałem im zaślepke do testowego pomalowania i zobacze jak wyjdzie.... ale oglądając kilka ich "wzorców" to niestety ale nie wyglądało to wcale lepiej niż zwykłe malowanie samemu sprayem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...