Skocz do zawartości
nrl

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to? Payne łysy? Powinien mieć włosy bardziej przerzedzone. Ten gość koło Payne'a nawet nie stał Rockstar się z nas nabija, czy jak? Mogli go postarzyć, wziąć przykład od Konami vide Solid Snake. Zresztą jedynka to gra kultowa, dwójka bardzo dobra a tutaj... czekam na demko. Nie ma co z góry zakładać, że gra będzie zła.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w fabule stwierdzą, że Max przeszedł operacje plastyczną :P.

 

Tak serio, to gra w tym momencie straciła u mnie jakiekolwiek szanse na dobrą ocenę. Gdyby to tytuł był inny i nie nawiązywał do MP to może bym do tej gry podszedł inaczej.

Edytowane przez OCM4n14k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie same narzekania były przy Fallout 3 i Bethesdy, że to nie to itp, a jak już przyszło co do czego, to wielu z was zmieniło zdanie. Mam ogromnie wątpliowści co do R*, bo kojarzą mi się oni przede wszystkim z konsolami. Co do wyglądu bohatera, to on jest mało ważny, ale jeżeli sknocą narrację fabuły to ta gra będzie kolejną z wielu gier TPP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie w fabule stwierdzą, że Max przeszedł operacje plastyczną :P.

 

Tak serio, to gra w tym momencie straciła u mnie jakiekolwiek szanse na dobrą ocenę. Gdyby to tytuł był inny i nie nawiązywał do MP to może bym do tej gry podszedł inaczej.

Straciła bo Payne wyłysiał i nabrał na wadze? :blink: Jeżeli tak to pozdrawiam serdecznie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łysy czy owłosiony sęk w tym , że koleś wygląda zupełnie inaczej i to nie jest Max Payne.

Zgadzam się z przedmówcą, to nie jest już ten Maksiu Payne. Nawet trochę nie jest podobny. Dla mnie to już traci sens jako kontynuacja. Mam nadzieję że gra jako "nowa" będzie choć dobra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straciła bo Payne wyłysiał i nabrał na wadze? :blink: Jeżeli tak to pozdrawiam serdecznie ...

Dokładnie tak jest, ta gra to już nie Max bo różnice w wyglądzie postaci są kolosalne. Nikt się tak nie zmienia :P. Nawet rysy twarzy nie pozostały te same. Może i sama gra będzie ok, ale takich diametralnych zmian w wyglądzie bohatera nie powinni robić bo to psuje cały klimat serii. Jeśli chodzi o gry, których kontynuacji jest wiele to oceniam je przez pryzmat całości serii i to w jakim stopniu nowa część nawiązuje do starej.

 

Odnośnie F3, o którym ktoś tu wcześniej wspomniał. Ta gra jest do pupy w porównaniu do F2, może i od F1 jest nieco lepsza, ale mimo tego nie jest to stary dobry Fallout w jakiego grałem w dzieciństwie ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jak wiemy Maks jest zapowiedziany na zimę tego roku. Czy wyjdzie coś wcześniej na rage?

Jesienią będzie Red Dead Redemption, ale tylko na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Graliście w poprzednie części?

 

Max z jedynki Dołączona grafika

Max z dwójki Dołączona grafika

 

Czy to jedna i ta sama osoba? Nie. A i tak dwójka dawała radę więc nie wiem po co od razu skreślać grę ze względu na wygląd bohatera... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po utracie Mony wyłysiał po prostu. A tak na poważne to mnie też nie podoba się ta nowa postać. Już w 2 była nieco inna, ale te różnice nie były tak widoczne, a tu to zupełnie inny Max Payne. Jak grywalnie będzie chociaż na poziomie 2 części to jeszcze to jakoś przeboleje.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to jedna i ta sama osoba? Nie. A i tak dwójka dawała radę więc nie wiem po co od razu skreślać grę ze względu na wygląd bohatera... <_<

Postacie bardzo zbliżone do siebie, czego powiedzieć nie można o przerośniętym łysym Pudzianie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w dwójce były dwa zakończenia i jeszcze nie wiadomo, które będzie kontynuowane :wink:

Przeszedłem Max Payne 2 tylko jeden raz i to dość dawno i z tego co pamiętam to zakończyło sie to śmiercią Mony. Widocznie cos przeoczyłem. Osobiście czekam na 3, bo w 1 i 2 klimat był bardzo dobry. Szczególnie Max Payne 1. Ta gra dla mnie była wybitna. Do tego spolszczenie całkiem udane. Zobaczymy co pokażą w 3. Oby za dużo nie pozmieniali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio przeszedłem 2kę raz jeszcze już ledwo pamiętając co było przy pierwszym podejściu (tylko nie pamiętam już dlaczego wtedy miałem odblokowany tryb Dead on arrival) ale właśnie to zakończenie mnie zdziwiło bo byłem przekonany że Mona przeżyła a tu ostatnio okazało się że zginęła (więc ja mam odwrotną sytuację xD) :blink: Znowu teraz dowiaduję się że są 2 zakończenia :lol2:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, przecież Max z jedynki a Max z dwójki wyglądali zupełnie inaczej. Ten drugi był ok, ale ten z jedynki to wyglądał jak jakiś burak z tępym wyrazem twarzy, identyko jak Johnny Knoxville.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazdy tu ubolewa nad fryzurą maxa jakby to było najważniejsze. To co boli naprawdę to brak noirowego klimatu, ale nie ma co skreślać gry, zobaczymy co panowie z R* pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...