Skocz do zawartości
nrl

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystkie marudy poczekaja na moda dodajacego czupryne i hawajska koszule, badz skorzana kurteczke

 

Boze co za banda marud ;/

 

 

Guzik mnie obchodzi jak wyglada postac. Moze to byc nawet stara Maxa. Najbardziej mi zalezy na tym by ta czesc takze oplywala miodem jak poprzednie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas miałem nadzieję, że to jakaś pomyłka, inna gra. Jednak znalazłem potwierdzenie, że właśnie tak będzie wyglądała trzecia odsłona Max Payne. http://www.rockstargames.com/maxpayne3/downloads/ - na tapetach widać wyraźnie, że Max wygląda tak jak na prezentowanych tutaj skanach.

Nie potrafię sobie wyobrazić gry na tę chwilę - akcja w slumsach Sao Paulo, Max w podkoszulku i z szelkami na pistolety wygląda jak John McClane z Die Hard. Zobaczymy co z tego wyjdzie, ale póki co jestem zniechęcony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie. Co ta gra ma wspólnego z serią MaxPayne? Postać? Nie bardzo. Miejsce akcji? Absolutnie nie. Klimat? Nic na to nie wskazuje. Fabuła? No tutaj nic nie wiadomo ale nie wiem jak by mieli to zrobić przy całej reszcie zmienionej.

 

Słowem z tego co widać/wiadomo to będzie kolejna gra która wykorzysta znany i lubiany tytuł wyłącznie w celach marketingowych. I z dużym prawdopodobieństwem go zeszmaci :( :angry:

 

Ehhh. Najpierw Fallout, teraz Maxiu i pewnie jeszcze dobiją mnie DeusEx. Jedno Diablo które daje nadzieję. Oj niedobre to czasy niedobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem z tego co widać/wiadomo to będzie kolejna gra która wykorzysta znany i lubiany tytuł wyłącznie w celach marketingowych. I z dużym prawdopodobieństwem go zeszmaci

Tak samo jak z FarCry2? Poczekam, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne, żeby była dobra strzelana :) Widać, lubią widziwiać.

W Maxach ważne było wiele rzeczy, ok bullet time'a, przez klimat noir i fabułę po dużo dobrej akcji. Postać Maxa też była ważna. Tutaj miejsce i klimat pewnie kompletnie inny bedzie, postać nijak ma sie do Maxów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie w 100% , rynek gier schodzi na psy

bo konsumeci coraz mniej wybredni , ech och itp za duzo tego a stanowczo za malo krytyki .

Od kilku lat tak jest , pojawia się cała masa gier w ciągu roku , ale dobre tytuły można policzyć na palcach jednej dłoni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znacie juz cala fabule?

Graliscie juz?

 

Nie wydaje mnie sie...

 

A moze po tych kilkunastu latach, kilku wypadkach, kilku akcjach i wyladowaniach w szpitalu Maxiu wyglada wlasnie tak.

Moze przeszedl operacje plastyczna bo byl kluczowym swiadkiem, moze cala historia siegala dalej... niestety nie udalo sie zalatwic tego w sposob zgodny z prawem, i zalatwia to teraz na wlasna reke, zapierdzielajac za bandziorami po calym kontynencie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie się Max przypomniał ostatnio, jak oglądałem film Spirit - doszedłem do wniosku, że Spirit jest bardziej Maxem Paynem niż tytułowy bohater filmu grany przez Marka Wahlberga :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko optymalizacji nie spieprzyli.

Optymalizacja to proces, który należy mieć na względzie od samego początku tworzenia. Nie da się z dnia na dzień gry zoptymalizować. Optymalizację ktoś musi pieprzyć nawet celowo żeby nVidia miała coś do roboty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja to się wprowadzana zazwyczaj , po skończeniu praktycznie gry. Poza tym m.in Nvidia udostępnia soft , który ułatwia optymalizacje :wink:. Bo niestety w coj 2 to nie ma mowy o jakieś super optymalizacji , tylko po prostu skroi grafike - 16bitowe efekty , mapy bitowe w oddali , brak hdr , kiepskie textury.

Edytowane przez sideband

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...