Skocz do zawartości
nrl

Max Payne 3

Rekomendowane odpowiedzi

Mi też jedynka bardziej podeszła, choć w Maxa 2 też się fajnie grało. Jednak w jedynce pamiętam ten przekonujący ponury klimat, że tak określę... beznadziejność sytuacji w której znajdował się główny bohater aż było czuć, świetna fabuła, różnorodność lokacji mimo iż cały czas w NY. Dla mnie to jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały. Na plus zaliczam również niezłe spolszczenie które co rzadko się zdarza ale dodało tej grze dodatkowego smaku, jeszcze bardziej można było utożsamiać się z postacią, Radosław Pazura odwalił kawał dobrej roboty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj jedynka miała zdecydowanie lepszy klimat. Nowy Jork. Sypiący śnieg i pierwsza zabawa z spowalnianiem czasu. Grywalność na bardzo wysokim poziomie. Tu mamy raczej co innego. Inne klimaty. No cóż pozostaje czekać i mieć nadzieje, że chociaż grywalnością będzie na poziomie.

 

p.s przynajmniej już wiem skąd się wziął ten łysy koleś. Ale i tak nie przypomina tego Max'a z jedynki czy nawet dwójki. Muzyka faktycznie przypomina dawne (lepsze) czasy gier. Aż mam ochotę zagrać jeszcze raz, ale już przechodziłem całkiem niedawno. Z braku dobrych gier przechodzę wszystkie klasyki FPS/TPP jakie powstały. Ale powoli zaczyna mi brakować tytułów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Pozostaje mieć nadzieję, że tytuł nawiązujący do MP 1-2 będzie dawał sporo frajdy nie będąc oczywiście nawiązaniem do pierwowzoru.

 

............................................________

....................................,.-'"...................``~.,

.............................,.-"..................................."-.,

.........................,/...............................................":,

.....................,?......................................................,

.................../...........................................................,}

................./......................................................,:`^`..}

.............../...................................................,:"........./

..............?.....__.........................................:`.........../

............./__.(....."~-,_..............................,:`........../

.........../(_...."~,_........"~,_....................,:`........_/

..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-,},.~";/....}

...........((.....*~_......."=-._......";,,./`..../"............../

...,,,___.`~,......"~.,....................`.....}............../

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-"

............/.`~,......`-...................................../

.............`~.*-,.....................................|,./.....,__

,,_..........}.>-._...................................|..............`=~-,

.....`=~-,__......`,.................................

...................`=~-,,.,...............................

................................`:,,...........................`..............__

.....................................`=-,...................,%`>--==``

........................................_..........._,-%.......`

...................................,

 

zagubiony we wlasnej glowie

  • Upvote 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś łysy kolo spotyka Maxa w barze w Brazylii i przy Whisky Max opowiada mu swoją historię (i tu misja w NY), potem idziemy łysolem dalej wykonując jakąś tam misję, która przewidział R* i po drodze znowu spotykamy Maxa i kolejna misja w starym stylu itd. W każdym bądź razie, 2 różnych bohaterów, 2 różne historie, 2 różne klimaty - jakoś to bym przełknął, ale to co pokazał R* w ogóle do mnie nie przemawia. W trailerze jest dobry tylko muzyka i jedynie ona pasuje - szkoda tylko, że R* tego elementu nie stworzył sam, więc nie łudzę się, że MP3 dotrzyma kroku chociażby drugiej części.

 

Oczywiście MP3 to może być fajna gra akcji, ale nic poza tym (nie wspominając już, że żadna gra R* mnie nie wciągnęła).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo to może być dobra gra akcji pokroju Kane&Lynch - po prostu kolejny efekciarski TPS.

 

Niestety marka do czegoś zobowiązuje - kupując Ferrari nie chce dostać kombiaka z 50-cio konnym silnikiem. MP miał charyzmę, poza tym klimat noir (?) i fabuła. A w trailerze co widzimy? Radosnych mafiozów i rozpitego Bruce'a. To co powiesz, żeby do Gears of War dać teletubisie? A do Diablo 3 Smerfetkę ze Smerfiątkami?

 

Nazwaliby grę Bruce Payne i po prostu wtykli losy Maxa w fabułę to ok, MP zrobiłoby Remedy i wszyscy byliby zadowoleni. A tak kolejna dobra marka stacza się na dno - oczywiście mogę się mylić i gra jako kolejna część MP będzie dobra - niestety trailer nie pokazuje.

Edytowane przez konkurs
  • Upvote 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

............................................________

....................................,.-'"...................``~.,

.............................,.-"..................................."-.,

.........................,/...............................................":,

.....................,?......................................................,

.................../...........................................................,}

................./......................................................,:`^`..}

.............../...................................................,:"........./

..............?.....__.........................................:`.........../

............./__.(....."~-,_..............................,:`........../

.........../(_...."~,_........"~,_....................,:`........_/

..........{.._$;_......"=,_......."-,_.......,.-~-,},.~";/....}

...........((.....*~_......."=-._......";,,./`..../"............../

...,,,___.`~,......"~.,....................`.....}............../

............(....`=-,,.......`........................(......;_,,-"

............/.`~,......`-...................................../

.............`~.*-,.....................................|,./.....,__

,,_..........}.>-._...................................|..............`=~-,

.....`=~-,__......`,.................................

...................`=~-,,.,...............................

................................`:,,...........................`..............__

.....................................`=-,...................,%`>--==``

........................................_..........._,-%.......`

...................................,

 

zagubiony we wlasnej glowie

 

mający problem z interpretacją.

 

"Max Payne 3" czyli kontynuacja poprzednich części, która równocześnie nie ma z nimi nic (poza tytułem i postacią) wspólnego. Prościej wytłumaczyć nie potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

No wygląda to bardzo fajnie, powinno być dużo funu.

 

Ciekawe tylko jaka będzie długość gry, skoro ma być liniowa.

 

A filmik lepiej poprostu zamediować, a nie jakiś fejzbuk.

 

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=p3KK0Z-rzlw

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wygląda to bardzo fajnie, powinno być dużo funu.Ciekawe tylko jaka będzie długość gry, skoro ma być liniowa.A filmik lepiej poprostu zamediować, a nie jakiś fejzbuk.

 

No no... piekna marketingowa papka, po prostu rewolucja na stojaco. Oby nie okazalo sie ze polowa z tych ficzerow bedzie "oskryptowana" do bolu, a fabula na 4-5h zabawy.

Edytowane przez Carson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję, że rozwalanie przeciwników da mi wyśmienitą frajdę. Pamiętam jak zagrywałem się w Maxa 1 a później w 2. Historia była super, wtedy tak sądziłem i teraz tak sądzę. Prosta, nieskomplikowana po prostu przystępna dla każdego. Zresztą to nie fabuła napędza - IMO - tą grę lecz specyficzny styl rozgrywki. Czasami przechodziłem jeden fragment po kilka razy, gdyż strasznie podobała mi się scenka i okoliczności w których rozpętuje się strzelanina. Do tej pory pamiętam fragment w którym jeden z bandziorów grał na fortepianie, a my wpadaliśmy do pomieszczenia i ołowiem dawaliśmy osobie znać. I to w tej grze chyba jest targetem, żeby dawać przyjemność z zabijania przeciwników. Spektakularne uniki, bulettime, fruwające wokół nas pociski, które efektownie rozwalają dekoracje w pomieszczaniach itp itd Teraz z tego co widzę jeszcze bardziej to ulepszyli, ciała przeciwników zachowują się bardziej realistycznie niż w poprzednich częściach, widać, że każdy pocisk ma swoją masę i pęd, którą oddziałuje na "mięcho". Nie wiem jak Wy ale ja właśnie to w tej grze uwielbiam... że pocisk nie jest tylko czymś, ale jest realny i widać, że trafiam przeciwnika, a nie tak jak w niektórych grach po zabiciu bandziora odgrywa się scenka nagrana w studiu motion capture (np Call of Duty). Może to co napisałem jest trochę płytkie, ale cóż poradzę, że w wieku 14 lat mnie to rajcowało i teraz gdy mam już 20 lat też mnie to w tej grze rajcuje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrażenie, że animacja czasami jest jakaś taka "sztywna" a postacie plastikowe? Dołączona grafika

 

A ja znowu nabrałem się na zapowiedź w najpopularniejszym czasopiśmie o grach nie tylko PC (już przede wszystkim nie PC). Czytam, że grafika cudowna, a animacja zaje...fajna jak nigdy w żadnej innej grze, a tu gameplay pokazuje, że to zwykły R* produkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

If you take a fatal shot while carrying at least 1 painkiller you'll enter Last Man Standing.

 

Last Man Standing is automatic Bullet Time with reticule drifting toward the guy that shot you.

 

If you kill the guy that shot you, you'll be revived at the cost of 1 painkiller and whatever Bullet Time you had.

 

It's not the best use of a painkiller but can be crucial in hectic firefights, giving you time to gather your wits and get moving.

Fajny ficzer. Zaoszczędzi sporo frustracji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...