Skocz do zawartości
JohnyQ

Chłodzenie Wodne Vs Thermalright Ifx-14

Rekomendowane odpowiedzi

co za problem wpisać nazwę coolera lub zestawu jaki jest w tabelce jaką Jarogniew pokazał ? Więc to więcej spamu jest z Twojej strony i sam się ... jak chcesz coś to napisz na priv lub poszukaj używając google lub wyszukiwarki a to że jesteś zielony to nie znaczy że jesteś zwolniony z szukania a tematów w ostatnich miesiącach podobnych jak ten jest od wuja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile ten zestaw kosztuje? :P

* Radiátory: 6x MCR320QP s 12cm ventilátory Xilence na 6V (cca 500rpm)	* CPU blok: Swiftech Apogge GTX	* GPU blok: Swiftech MCW60	* NB, SB blok: Cascade rev.2 (by Highlander)	* Čerpadla: 2x Laing DDC2 s Alphacool Tops (18W, verze PCB S.2) - zapojeny do série.	* Fitinky: Všude Danger Dan ½ High-flow + 3/8 na radiátorech (vnitřní průměr 10mm).	* Hadice: 12/15 silikon	* Expanzní nádoba: Cape coolplex25 pro
Mniej wiecej za nowe czesci tyle:

Dołączona grafika

 

I nie musicie sobie tak skakac do gardel ...

 

edyta:

Nb SB - dwa bloki, ja policzylem jeden czyli do ceny koncowej nalezy dodac jeszcze powiedzmy cene tego Channela. O wezach i wentylach nie wspominam. A bloki na GPU i NB, SB dałem rodzime bo nie tych czeskich ( ? ) to w kulingu akurat nie ma. a latac po goglach az tak ochoty nie mam. A cenowo raczej tansze od Kynkowych nie beda.

Edytowane przez osa512

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, tylko po co z coolinga, ja kupiłem bloki bezpośrednio od Kyńka (gpu + cpu 200zł), chłodnice na allegro za 100zł (można czasem trafić na nowego żuka lub stara za 50zł), pompkę też kupiłem okazyjnie za 50zł, weże silikonowe w sklepie winiarskim po 10zł za metr, a złaczki w sklepie z pneumatyka, wentyle od Milansa z forum, całość z fasserem one jakies 500zł wyniosła i jest rewelacyjnie jesli chodzi o cisze i osiągi, do ac już nie zamierzam wracać chyba że nastąpi jakis mega przełom w tej technice chłodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko, tylko po co z coolinga, ja kupiłem bloki bezpośrednio od Kyńka (gpu + cpu 200zł), chłodnice na allegro za 100zł (można czasem trafić na nowego żuka lub stara za 50zł), pompkę też kupiłem okazyjnie za 50zł, weże silikonowe w sklepie winiarskim po 10zł za metr, a złaczki w sklepie z pneumatyka, wentyle od Milansa z forum, całość z fasserem one jakies 500zł wyniosła i jest rewelacyjnie jesli chodzi o cisze i osiągi, do ac już nie zamierzam wracać chyba że nastąpi jakis mega przełom w tej technice chłodzenia

Ehh kurcze no napisalem ze NOWE...

nie chcialo mi sie szukac i latac. rownie dobrze na aledrogo uzywane za jeszcze mniej mozna dorwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Parownika to prawdopodobnie bede skladal zestaw z tym jutro (dzisiaj) poprzednio mialem Blackwatera 123 2.0 (miedzianego)(przeciakal O_o) Temp na grafie stres 48 stopni (G80GTS640MB) (innych nie pamietam) @3 wentyle jutro podam temp z parownika :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...