Skocz do zawartości
Arczi

Nie Wczytuje Niektórych Stron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam spory problem. Dotyczy on wszystkich przeglądarek, które mam zainstalowane, czyli FireFox, Opera, IE.

Problem polega na tym, że praktycznie niektóre strony wogóle mi się nie otwierają. Miałem to już w zasadzie zawsze, lecz dopiero teraz o tym pisze.

Weźmy np. stronę tinypic.com. Pod Operą spokojnie mogę tam hostować fotki, po paru sekundach wyświetla się link do obrazka. Natomiast na FF, gdy załaduje fotke, klikam w Upload, to poprostu stronka jest biała, wisi, nic sie nie dzieje... i moge tak czekać... Kolejny przykład: strona bet-at-home.com.(w FF czasami strona otwiera się tylko do połowy, a w Operze jest ok). Po prawej na dole na niebieskim tle jest zakładka "SUPPORT". Po kliknięciu w nią rozwija się, gdzie klikam na "Livesupport". Wyskakuje nowe okienko, puste, kompletnie nic tam nie ma. Moge czekać kupe czasu i nic sie nie załaduje... To wystepuje na kazdej przegladarce, a u znajomych wszystko działa... Kolejny przykład: dzisiaj dostałem emaila od expekt.com, że mają ulepszyć zakłady i takie gownienka... Szczegóły są w tym linku: http://ads.expekt.com/affiliates/redirect....d=5987AAAlc=pol. Po kliknięciu na ten link na każdej przeglądarce również nic się nie ładuje... a u kolegów wszystko jest ok. Nie wiem kompletnie co jest... już mnie zaczyna to denerwować. Zainstalowane wszystko mam, Flash Player, Java, Net Framework 2.0, Shockwave player...

Bardzo prosze o pomoc bo już naprawde nie wiem co począć. Z gory dzieki, pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem, ale ze stroną grono.net - od 2-3 dni nie mogę wejść na tą stronę ze swojego komputera - używałem Opery, FF i IE - na każdej to samo, białe tło i nic więcej... dalej sie nie ładuje. O co może chodzić? Reinstalacja przeglądarek nie pomaga... Możliwym jest, że coś blokuje mi serwer grona? o.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam podobny problem, ale ze stroną grono.net - od 2-3 dni nie mogę wejść na tą stronę ze swojego komputera - używałem Opery, FF i IE - na każdej to samo, białe tło i nic więcej... dalej sie nie ładuje. O co może chodzić? Reinstalacja przeglądarek nie pomaga... Możliwym jest, że coś blokuje mi serwer grona? o.0

Weź np. w FF wciśnij CTRL+F5. :)

 

 

 

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem podobny problem. okazalo sie ze odpowiedzialene za to bylo zawirusowane srodowisko.

proponuje takie programiki:

ewido anti-spyware microscanner.

i zeby dokonczyc dziela: ComboFix

 

u mnie pomoglo, chyba ze masz antywirusy itp, to moze byc co innego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...