Skocz do zawartości
Arek666@

Mój Pierwszy Mod :)

Rekomendowane odpowiedzi

Jak na pierwszy to jest całkiem dobre tylko nie rób z tej obudowy choinki. Jak jusz chcesz to podświetlić to na jeden kolor

 

  • Co tu zrobiłeś
  • podoba mi się grawerka na oknie szkoda że nie zrobiłeś jej sam
  • obudowa nie tknięta
  • zgadzam się z BeCkS żeto tuning a nie mod
Na przyszłość modding polega na przerabianiu a nie na kupowaniu gotowców

 

jeszcze jedno co to za radiator na CUP i czy on jest pasywny

Edytowane przez Święty spamer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna, dopiero pół roku człowieka na forum nie ma, a tu znowu zaczynają zakładać takie tematy. Że tez się nie boją...

 

Witam pobawiłem się komputerkiem pomalowałem go od środka wymieniłem Wiatraki na kolorowe i jest super GIT chłodzenie na procku jeszcze tylko na NB i grafice bo trochę wyje grafika

ktoś se jaj nie robi? :huh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie mod tylko syf

synek poszedł do mamy żeby mu dała 100zł poszedł do sklepu z komputerami kupił kilka neonków i okno od mode com-a i się cieszy że zrobił pro mod

Spamer bo z ciebie będzie drugi Pieróg ... :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

synek poszedł do mamy żeby mu dała 100zł poszedł do sklepu z komputerami kupił kilka neonków i okno od mode com-a i się cieszy że zrobił pro mod

z fusów to wywróżyłeś? a może wróżką jesteś?

 

ogranicz się do oceny pracy a daruj sobie personalne wjazdy - daleko ci do chamstwa z klasą Carl0sa

 

Spamer bo z ciebie będzie drugi Pieróg ... :razz:

nie Pieróg tylko Piróg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ale co tu dużo mówić kolo nie wie nawet nie wie co to mody.

a ty moze wiesz??? zaprojektowac kazdy potrafi a zrobic to juz gorzej ty nic nie robisz a jestes wielkim znawca to tyle mojego wykladu i wez juz nie pisz takich glupot a najlepiej to wogole nie pisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Arek666@, litości... Fajnie jest mieć świecidełka, okienka, itd. - rzecz gustu. Zastanawia mnie tylko, ile czasu spędziłeś na "pracy" przy tym - 10 minut? Nawet jeśli, to musiałeś się nieźle grzebać. Wszak przykręcenie sześciu śrubek mnie nie zajęłoby nawet 5 minut. I tu dochodzimy do sedna - takich rzeczy NIE publikuje się na forum. Chcesz się pochwalić takim czymś? Wklej sobie link do zdjęcia w sygnaturze. Myślę, że to by w zupełności wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na pclab nie ma dzieci neo tak jak wy. :mad: chcecie wylądowac w plastikowych workach jak taliby w AFGANIE ?? :mad: Frajery Dzieci-NEO hahah nie znacie się a [ciach!]licie głupoty wole to pclab niz te dziecka neo jak wy downy niedorobione czekajcie jak was wyślą do afganu hahah będziesz prośił Boga o powrót :wink: o ile tak downy mogą tam jechac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OMG xD Jak na razie to po tobie widać że się nadajesz na wyjazd do afganistanu xD A co do twoich groźb to bardzo się boimy ;) Ciekawe co nam zrobisz ?? Przez monitor nas pozabijasz ?? Po tym co piszesz to mam wrażenie że wierzysz że jest to możliwe ;)

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...