Skocz do zawartości
marco

Nowy Wygląd Portalu

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy wygląd Waszego ulubionego ;) portalu nadchodzi wielkimi krokami.

Teraz i Ty możesz dołożyć cegiełkę do budowy nowego, ładniejszego wyglądu strony poprzez udział w beta-testach nowej odsłony witryny.

 

By dostać się do wersji beta wpisz w swoją przeglądarkę http://beta6.purepc.pl

Wszystkie napotkane błędy zgłaszaj w Flyspray'u dostępnym pod adresem http://flyspray.purepc.pl/index.php?project=2&do=index

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać, że mi sie bardzo podoba :) nie jak ta kupa co jest "teraz" ;)

 

Popularne wątki na forum po czym to łapiecie - ilość odwiedzin/postów w danym dniu ??

Popularne strony - jw / co będzie się tu znajdować

Od zawsze: - jw

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popularne wątki na forum po czym to łapiecie - ilość odwiedzin/postów w danym dniu ??

Popularne strony - jw / co będzie się tu znajdować

Od zawsze: - jw

a) tajemnica. algorytm jest równie skomplikowany co przeliczanie realuserów przez gemiusa. Wiesz, współczynniki z księżyca i te sprawy. A tak na serio. Temat, żeby się tam znaleźć musi spełniać 2 warunki: ostatnia wiadomość w ciągu 24 godzin oraz największa ilość odwiedzin tematu w ciągu ostatnich xxx minut (gdzie xxx jest na tyle nieregularne, że nie odważę się powiedzieć ile dokładnie ;)

b i c) to samo co w tej chwili - najchętniej czytane elementy portalu. Nie ukrywam, że nie wiem czy to zostanie czy zostanie zastąpione w bliższej przyszłości czymś innym ;)

 

Jak na moje to strona słabo wygląda w rozdziałce 1024 i niższych

Czy możesz zdefiniować co oznacza słabo? Jest przygotowana pod 1024 i w górę, mniejsze rozdzielczości stanowią w tej chwili błąd statystyczny w naszych badaniach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy możesz zdefiniować co oznacza słabo? Jest przygotowana pod 1024 i w górę, mniejsze rozdzielczości stanowią w tej chwili błąd statystyczny w naszych badaniach.

1024 Dołączona grafika

Chodzi mi o to że takie to ściśnięte i ten pasowy układ . Wolałbym już aby jeden pasek był z lewej a drugi z prawej , symetria musi być ;) Ale może się czepiam bo jestem zmęczony ....

 

EDIT

hwbot +1

Edytowane przez M@TI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Portal jest poświęcony stricte OC to może dorzucicie Hwbota na główną:

Pomysł mi się podoba, na pewno będziemy myśleć nad nim - kwestia tego jakie dane z hwbota da się wyciągnąć i jak przetworzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MaSell

 

kogo masz na myśli ? (nie chce strzelać w ciemno).

 

Odnośnie portalu.

 

Mnie się nie podobają te trzy "Popularne wątki", "popularne strony", "Ostatnie Posty", tzn nic do nich nie mam, ba nawet się przydają ale chodzi mi głównie o ich długość. Niby krótkie jak tak po patrze ale zaraz mi trącają, że za długie.

 

@Kszonek

 

a masz Ci los, nie zrozumiałem ocb ;)

 

myślałem o kimś innym, zmyliło mnie to, że MaSell pisał coś o tym, że pomoże OPB czy coś w tym stylu (chyba nie plote 3 po trzy, sorry lekka gorączka - marne 37.5

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kszonek

 

a masz Ci los, nie zrozumiałem ocb ;)

ocb MaSell'owi to raczej nadal nie rozumiesz :lol:

 

 

A co do wyglądu portalu, no lepiej niż tera, ale jakoś średnio mi podchodzi, ale co kto lubi, mi się jakoś tak kolorystyka nie zgrywa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o rybę ?

 

eot

Przecież nie ma szans, żeby ryba wrócił, bo TUTAJ to nikt sobie nie pomaga, wszyscy są niegrzeczni, wywołują kłótnie... W dodatku, nawet nie pożyczają sobie 3dmarków, że niby 'bo konkurencja' - no makabra, kto by chciał być w takim teamie.

 

Co do portalu - jak tam prace z jednym loginem dla forum i portalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z góry sympatycznie ostrzegam, że jeszcze jeden OT o jakimś teamie w jakimś rankingu i jakiś osobach biorących w tym udział i będę bardzo, bardzo smutny i zmuszony kasować posty. Zróbcie sobie osobny temat a nie w moim ;)

 

Co do długości "z forum" i innych elementów - taka a nie inna została dobrana jako optymalna. Nie ukrywam, że w przyszłości możemy rozważyć customizacje tego elementu.

 

Co do integracji - na chwilę obecną jeszcze nic w tej kwestii ciekawego nie mam. Na pewno jest na liście TODO, ale na chwilę obecną absolutny priorytet ma wdrożenie nowego layoutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do wyglądu portalu, no lepiej niż tera, ale jakoś średnio mi podchodzi, ale co kto lubi, mi się jakoś tak kolorystyka nie zgrywa.

Mam takie same zdanie, raczej nadal nie bede wchodzil na portal tylko od razu na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ech. ten nowy layout. Detale "w miarę" dopieszczone, ale ta podziałka przez sam środek ekranu!!- razi.

wolałbym "artykuły i aktualności" na środku, "popularne strony", "reklama" po lewej, a linki do forum po prawej.

Cieszy mnie szacunek do Języka Polskiego. "Aktualności" - zamiast "news", itp. - tak trzymać.

 

edit: dodam, że taka poprawka to minutka grzebania w pliku z css.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...