Skocz do zawartości
Pablo1517

Super Mario Galaxy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiadomo tym prawdziwym graczom, którzy interesują się sytuacją poza granicami naszego zacofanego w tym temacie państwa, gra ta była przeogromnie wyczekiwaną pozycją przez ogromny kawał świata. Tzw: Prawdziwy Sequel do Super Mario 64. Gra przełomowa, która zebrała ogromną ilość ocen wynoszących 100% skali. Wskoczyła na 2 miejsce rankingu gier na portalu gamerankings.com . Dla tych którzy nie znają portalu, od razu mówię, że nie ma najmniejszych podstaw by twierdzić iż jest stronniczy, dlatego że redakcja nie ustawia tam tytułów według własnego gustu tylko według średniej wyliczanej z ocen większości dużych portali konsolowych.

 

Ja posiadam tytuł, gdyż w wieku nieco młodszym urzekł mnie Super Mario 64. Gra jest przepiękna i niesamowicie grywalna. Tak dopieszczonego kawałka gry dawno gracze nie dostali. Co koniecznie trzeba pochwalić to muzyka w grze. Kompozycje świetnego człowieka jakim jest Koji Kondo to po prostu niebiańskie dla ucha melodie.

 

Gra zdecydowanie 10/10! A co wy o niej sądzicie.

 

(Oczywiście pytam tych którzy mają tą grę na własność, a nie tych co zagrali w to 5 min od niechcenia "Bo to Mario, nie będę grał w Mario bo chce być dorosły" blah głupota :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wiadomo tym prawdziwym graczom, którzy interesują się sytuacją poza granicami naszego zacofanego w tym temacie państwa, gra ta była przeogromnie wyczekiwaną pozycją przez ogromny kawał świata.

Sorry, jak ktos ma (kolejne) przygody Mariana gleboko w pompie, to juz prawdziwym graczem nie jest?

 

Prosilbym o unikanie takiego roznicowania, bo zaraz sie flame zrobi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja prosiłbym o czytanie ze zrozumieniem, bo powyżej go brak.

Napisałem wyraźnie, nie prawdziwy gracz to ktoś kto żyje tylko tym, że stara kupiła na urodziny playa "bo kolega ma" i żyje tylko tym co wyczyta w śmiesznej polskiej prasie konsolowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

Pierwsza dobra gran Wii. Nie jest to co prawda poziom nowego R&C no ale jest dobrze <_<

nie wiem wogole jak mozna porownywac R§C i SMG-to dwie rozne gry (choc platformowe( to jednak sama rozrywka jest inna,a w przypadku SMG nieporownywalnie lepsza jesli chodzi mechanike,ale R§C jest fajny w swojej klasie.

 

a 1 swietna gra na Wii jest Zelda i Metroid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ach no coz jesli chodzi o mario

 

--- mam 33 lata prawie i jestem lekko harcorowiec jesli chodzi o granie czyli zawsze wszytskie aktualne sprzety do grania

i poswiecam temu "sportowi" pewnie za duzo czasu i powiem tak jak odpalilem SM-G zeby sprawdzic czy fajne zorientowalem sie nagle ze jest juz 3 nad ranem a ja rano wstaje do roboty ot takie jest fajne, pozucielm nawet granie w bioshocka na x360 i EoJ na ps3 zeby przezyc przygode z marianem :-)

 

gra dla dzieci tak !!! dla dzieci malych i duzych :-)

 

pozdro 4@ll

Edytowane przez Syrob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc mówicie, że to nowe Mario takie fajne jest ? Akurat tak się składa, że od dwóch dni kurzy się 5 metrów ode mnie i nawet nie pomyślałem, żeby w to zagrać. Życie jest pełne niespodzianek. :)

Od tego postu minęło trochę czasu, a ja mam już za sobą czas wolny i zdołałem uzbierać 80 gwiazdek :) Gra jest baaardzo dobra. Czuć styl Mario64. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...