Skocz do zawartości
Pawelek69

Fiat Panda I Jedyne Słuszne Radyjko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam Fiata Pandę nówkę w wersji podstawowej (gołej) i chcę zainstalować tam radio. I teram mam pytanka:

1. czy to jest dobre radio? http://www.allegro.pl/item328006602_radio_..._nowe_gw24.html

2. montaż radia w ASO kosztuje 450 zł. Czy jak pojechał bym do jakiegoś Car Audio czy nie stracę gwarancji? Trzeba rozmontować pokrywy drzwi żeby zamocować głośniki, czytałem że u kogoś musieli zdejmować pokrycie dachu żeby zainstalować antenkę).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdejmij zaślepkę i sprawdź, czy nie są podprowadzone przewody. Chociaż antenowy powinien być...

Już w cc 15 lat temu było to wszystko standardowo.

 

Radyjko imo może być (nie clarion , czy blaupunkt, ale lepsze od np. sony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brat odkupił służbową pande z 2004 r. i nie miała radia, głośników ani instalacji... Za 150 pln facet założył instalacje pod radio i głosniki przód tył (3 h roboty). Wszystko ok (radyjko to Pionieer DEH-P5530MP) tylko trzeba pamiętać, że przy zmianie głośników trzeba użyć specjalnych dystansów, które są tylko do pandy. Aha antena mimo wszystko była już podpięta oryginalnie... Wydaje mi się, że jeżeli pojedziesz do jakiegoś Car audio to nie stracisz gwarancji... Do ASO trzeba jezdzic nowym autem ale imo w sprawach całego samochodu (silnik podwozie itp) a nie audio, ale to tylko moja opinia moge sie mylic...

Edytowane przez lukasboss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...