Skocz do zawartości
860lacov

Połączenie Wifi P990i + Laptop

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni jestem posiadaczem se p990i. Byłem u znajomego, który ma ruter i telefonik bez najmniejszego problemu połączył się z internetem.

 

W domu mam notebooka z wifi i chciałbym a jakiś sposób go połączyć z telefonem. Niestety urządzenia się nie widzą. Zapewne trzeba stworzyć odpowiednie połączenie, ale nie wiem jak to zrobić.

Dodam jeszcze, w z internetem w laptopie łączę się poprzez neostradę i modem sagem'a

 

Czy możecie mi jakoś pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprościej byłoby wziąć LiveBox'a od TP w dzierżawę (1,22zł na miesiąc) i po problemie :wink: .

 

Drugą możliwością jest zrobienie lapka jako bramę dla SE z tym , że ten pierwszy musiałby być non stop on :wink: . I jest tu mały szkopuł bo nie wiem czy na WiFi z lapka i twoim fonie da się utworzyć takie połączenie :? .

 

Btw. tutaj masz odpowiedni dział dla twojego tematu :wink: .

Edytowane przez -brutal1ty-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy mógłbyś mi podpowiedzieć jak się robi taką bramę?

 

p.s.

skoro temat już jest to nie będę zakładał nowego. Ewentualnie jeśli jakiś moderator się zlituje to można temat przenieść, ale w sumie temat dotyczy telefonu więc nie było to całkowite pudło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...