Skocz do zawartości
superboi

Komputer Od 2000zl Do Max 3000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam obudowe Antec P182.

Ma wydajny system chlodzenia (posiada 3 wiatraki, zatem do proca wystarczy BOX-owy, jesli nie bedziesz krecil), przemyslane wnetrze i swietnie wyglada (o wiele lepiej na zywo niz na fotkach).

 

No i jak mozesz dolozyc to bierz MSI 8800GTS 512MB OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kolega wyzej mnie rozlozyl na łopatki!!

 

obudowa za 410zl do zestawu za 2500zl??? No to fajnie!

 

Dobrymi obudowami, ktore wg mnie ceciach!e dobry stosunek mozliwosci, jakosci, wygladu do ceny sa:

Cooler Master Centurion 534 Lite Czarna ~180zl

Cooler Master Dominator CM 690 Czarna ~260zl ->jezeli chcesz miec bardzo dobra wentylacje i dolozysz do niej kila wentyli, to za niska cene masz rewelcyjna obudowe. Uwazam ze jezeli chodzi o chlodzenie to bije Antka na glowe! Tylko ze nie ma tej pieknej blachy na zewnatrz... Chyba bym to zniosl:) cena/parametry = The best!

Sharkoon Rebel 9 Black ~150zl -> tania i wystarczjaca. Jej lepsza wersja kostuje ~210zl i ma na bocznej sciance 250mm wiatrak:) tez jest ok.

Sharkoon Revenge Value Black | wentylator 250mm ~ 180zl. To chyba tzw best buy, taniutko i chlodno.

Lancool by Lian Li Midi-Tower K7 ~240zl -> cisza elegancja i calkiem dobra wentylacja.

 

Kazda z nich uwazam ze ma szanse spelnic wymagania Twojego zestawu. Zaleznie od priorytetow polecam:

Lancool: brak siatek=cisza, odizolowanie od dzwiekow z obudowy. Dobre chlodzenie wnetrznosci. Ladny stonowany wyglad. Marka stworzona przez LianLi

CoolerMaster CM690: MEGA CHLODZENIE za MINI CENE. I nie jest to bynajmniej reklama. Poczytaj jej testy a zobaczysz sam ze w tej cenie nie upakujesz swoich podzepolow w chlodniejsza bude.

Sharkoon Rebel9/revenge Value: przede wszystkim tanie i markowe. cena <180zl. Jezeli nie masz od obudowy zadnych specjalnych wymagan, powinny Ci wystarczyc one. Albo nawet tansze...

 

 

Bez sprecyzowanych wymagan dotyczacyh obudowy, nie ma sensu wydawac wiecej.

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym brał CM Elite

fakt przeoczylem ja. Jej glowna zaleta jest to ze jest tania. Ale przy takim zestawie mozna chyba podarowac czesciom chlod, albo sobie cisze i ladny wyglad budy za cene +100zl:)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zala666 jedni cenia stosunek wydajnosc, jakosc / cena ... innych obchodzi glownie wydajnosc, jakosc (chyba musze zmienic forum, bo na mnie ciagle za to najezdzaja :D )

Ani Ty, ani ja, nie wiemy obecnie co Ceni sobie DamSx6. Ja polecam to, co uzywam, bo sprawuje sie wysmienicie.

Edytowane przez e-tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie jezeli nie zalezy mu na dobrym chlodzeniuu wnetrznosci to kazda bedzie ok, wtedy szukamy praktycznej i ladnej i taniej.

 

Jesli chodzi o chlodzenie/cena to pozostane przy CM-690 ~250zl

 

A poza tym w takim zestawie mugen to IMHO koniecznosc:) nawet nie bralem pod uwage ze moze go zabraknac!

 

A co do drozszej budy to zalezy co kto wymaga od obudowy i czy ma swiadomosc co mu zakup danej obudowy da. Doradzanie w ciemno jest troche bez sensu.

 

Jezli brak wymagan i lepcimy z cena w dol to cm elite styknie. Nawet tracery beda wtedy wystarczajace:):):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cooler Master Centurion 534 Lite Czarna ~180zl

chyba wezmę tą:D

 

I jeszcze raz musze zadac to pytanie jaką 8800GTS?? nie chce MSI bo jest troszke droga i komputer by wyszedl prawie 3k...Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bierz najtansze 8800gts jakie znajdziesz. 99% jest takie samo, poza taktowaniem/ktore jak wykazesz odrobine dobrej woli sam zmienisz to poziomu ponad max oc jakie jest sprzedawane w sklepach/ gwarancja i naklejkami. Takze wez te ktora mozesz kupic najtaniej w wybranym przez siebie sklepie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam znawcy ponownie :P

sluchajcie troche czasu minelo ja kompa nie kupileme jszcze bo mialem pewne problemy finanswoe i ogolnie nie mialem do tego glowy.

Teraz natomiast mam chwile czasu by sie tym zajac w koncu czyli wybrac sprzet a potem go zakupic :)

Chcialbym sie dowiedziec czy teraz poradzilibyscie mi cos zamienic z poprzendim zestawem.. moz ejakies lepsze podzespoly ?

 

Przedewsyztkim interesuje mnie RAM , plyta glowna ( i tu zaznaczam ze z obsluga technologii SLI) oraz karta graficzna.. ewentualnei procesor..

czekamna pomoc

pozdrawaiam

Edytowane przez superboi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...