Skocz do zawartości
Adziu

Problem Z Pamięciami Goodram Pro 900 2x1gb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jakieś 3 tygodnie temu kupiłem Goodram PRO 900 2x1gb no i od jakiegoś tygodnia zaczynają dziać się dziwne rzeczy. Najpierw przy np. przeglądaniu stron internetowych zaczął wyłączać się monitor na jakąś 1 sekunde (i tak kilkakrotnie)... aż w końcu komputer się zawiesił i już nie wstał. Następnego dnia włączyłem komputer i odziwo jest wszystko OK - pamięci chodziły do wieczora i zaczyna się to samo... komputer się zawiesił i już nie wstał :) Gdy chce go włączyć nie załącza się monitor, a głośnik wydaje ciągły pisk(tak za każdym razem). Dodam, że zmieniałem sloty, wyciągałem 1 kość i czasami działał na jednej kości czasami na drugiej) Wziąłem od znajomego pamięci GEIL ULTRA i wszystko ok, a znajomy przetestował moje pamięci i chodziły na 1200MHZ przez jakieś 7 godzin i oczywiście bęc...! nie działają nawet na default ustawieniach w biosie, ale oczywiście za jakiś czas zaczynają działać. W programie Memtest - wszystko OK zero błędów... Wie ktoś czy to jest napewno wina pamięci?? Aha i jeszcze jedno może orientuje się ktoś ile czasu jest realizowana gwarancja w sklepie APOLLO?? Z góry dzięki za przeczytanie mojej lektury :lol2:

Edytowane przez Adziu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla Pewnosci zrob przebiegi (ze dwa) programem GoldMemory. Nie wiem jak w przypadku trzech tygodni od zakupu, ale w apollo gdy zamiawialem meemki i np. w ciagu kilku dni pisalem ze sa wuwalone to kazali wysylac kurierem na ich koszt i ta sama droga w ekspresowym tempie przysylali nowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro zrobie te testy, kiedy odbiore pamięci od znajomego. A jeśli nadal coś bedzie nie tak to poprostu zadzwonie do apollo, powiem co i jak i oby nie było tak jak pisałem wyżej, że dostaną pamięci i uznają, że są w 100% sprawne bo będą je testować zapewne kilka minut :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamięci wysłane na gwarancje :) ...

Zobaczymy co będzie dalej, ale z tego co się dowiadywałem to jeżeli tylko wystąpi jakiś problem w serwisie z pamięciami, natychmiast zostaną wysłane nowe kości... mam taką nadzieje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...