Skocz do zawartości
reborn_p

[portfolio] 11th.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nagiales jedna bardzo wazna zasade....

Nigdy niepokazuj projektu ktory jest jeszcze nie ukonczony !!!! (ten tekst o tobie duzo by zmeinial.. czytaj dalej...)

 

Nieiwme jak traktowac strone ..czy jest to portfolio dla znajomych, czy chcesz zachecic tym potencjalnego klienta ???

 

Jezlei chodzi o mnie to kliklem link ... otworzyla sie strona i wylaczylme ja ..bo niewiem co to jest ..i jednoczesnie niezaciekawilo mnie na tyle zeby brnac dalej w projekty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SGJ - nie traktujmy validatora jako narzędzia, które mówi o tym czy strona jest napisana dobrze, lub źle. Ma raczej pomóc webmasterom, w wyłapaniu literówek i błędów, które ciężko wykryć samemu. Jednakże skoro nalegasz - juz się "waliduje". :)

 

Zamierzeniem strony jest prezentacja prac, które moze chcieć obejrzeć potenclajny klient. I w takim razie odezwę się, gdy projekt będzie skończony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na digart widziałem gdzieś podobną koncepcję prezentowania prac... tyle, że tamten projekt był bardziej przejrzysty, "bannery" mniejsze ... było jakoś czyściej.

Jak zajrzałem na Twoją stronę - pierwsza myśl - WordPress, blog ... chyba nie takie wrażenie ma odnosić potencjalny klient?

Ogólnie panuje przekonanie, że portfolio jest najtrudniejszą z prac webdesignera ... inne mogą być bardziej skomplikowane, o wiele ładniejsze... ale folio jest najtrudniejsze, bo ma w sposób przejrzysty zaprezentować Ciebie, Twój styl ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...