Skocz do zawartości
tomboy

Świst w Caviarach 80GB SE

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takiego samego Caviara i chodzi tak cicho ze nawet nie wiem jakie dzwieki wydaje gdy pracuje :P

Odwoluje to co wczesniej napisalem! Dzisiaj rano ok. 8:00 (komp chodzil cala noc) wstaje sprawdzam DC++ i nagle slysze taki dzwiek z dysku jakby trzec o siebie dwa kamienie brrrrr... dajcie spokoj no to mysle ladnie jednak Caviar mi padnie :D juz mialem pasc na ziemie i blagac Boga o pomoc gdy dysk nagle znowu zrobil sie cichy i do tej pory ( 10:15 ) sie nie odezwal spwrotem :P Alleluja, ide do kosciola :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie narzekam na kawiorka ale jak się schylę i przyłożę ucho do obudowy to go słyszę...

jakbym przyłożyłucho do mojego kompa to bym chyba ogłuchł od tego caviara :!: dziadostwo wyje tak od nowości ale po przesiadce z samsunga 1.6 GB myślałem że jest nawet cichy ale to był wielki błąd.

 

 A kawior wcale nie jest taki głośny. Raczej na pewno się taki exemplarz trafił. Oddaj na gwarancji.

nie, no nie jest głośny, tylko dlaczego kompa (wyciszonego z przodu korkiem i gąbką) słyszę w mieszkaniu z odległości 10 m :?: głośny to stwierdzenie wzgędne ale cichy to żaden caviar nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...