Skocz do zawartości
MaXior_89

Jak Odzyskać Cd-key?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie da się, CD-Key który się wpisuje jest jakoby poprawną odpowiedzią na pewien algorytm podczas instalacji. Samego CD-Keya nie ma "zakodowanego" na płytce. Generalnie troszkę "śmierdzi" to co piszesz... Jak masz wersję BOX-ową i ją zarejestrowałeś w Microsofcie to zgłoś się do pomocy technicznej. A jak nie to kup jeszcze raz XP i nie dawaj mamie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strasznie smieszne...miałem na obudowie starej...odkleiłem ja i połozyłem na biurku a mama wzioła(myslala ze to jakis papierek)...a co do kup se nowego to daruj sobie takie teksty...do MS...dzwoniłem i pwoeidzieli ze ma misc tam gdzie kupiłem a sklep jzu jest zamkniety...wiec nie wiem co zrobic;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

strasznie smieszne...miałem na obudowie starej...odkleiłem ja i połozyłem na biurku a mama wzioła(myslala ze to jakis papierek)...a co do kup se nowego to daruj sobie takie teksty...do MS...dzwoniłem i pwoeidzieli ze ma misc tam gdzie kupiłem a sklep jzu jest zamkniety...wiec nie wiem co zrobic;/

:lol2:

jasne

 

 

 

(Robię to z politowaniem)

są prostsze metody, ale tak też możesz..........

post-149435-1205869087_thumb.jpg

koniec tematu

Edytowane przez dia8el

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chcę Ci pomóc i jeszcze dogryzasz... Ja też na początku myślałem że chodzi o pozyskanie CD-Keya z zainstalowanego systemu. Dopiero jak przeczytałem drugi raz to zrozumiałem że chodzi o płytke. A jeżeli już coś mówisz o podstawówce to:

...odkleiłem ja i połozyłem na biurku a mama wzioła(myslala ze to jakis papierek)...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dia8el

a'propos podstawówki dochodzi jeszcze:

pwoeidzieli ze ma misc tam gdzie kupiłem a sklep jzu jest zamkniety...wiec nie wiem co zrobic;/

odp: to idź do sklepu jutro, jak już będzie otwarty... zwykle w dni robocze jest to od godziny 10 rano.

:lol2:

 

 

 

 

 

rozwiązanie drugie: mama musi zapłacić Ci większe kieszonkowe i kup sobie nowy system

 

rozwiązanie trzecie: zadzwoń do jakiegoś innego konsultanta MS, bo chyba mówiąc brzydko olali Cię lekko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...