Skocz do zawartości
kolunio27

Jak Internet Z Kablowki Przeslac Do Drugiego Pokoju Za Pomoca Kabla Koncentrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam nastepujace pytanko....

W pokoju gdzie jest komputer jest takze modem kablowy i wszystko jest OK ale w drugim pokoju jest Xbox360 i musze do niego jakos dostarczyc neta,.... Podczas remontu nie moglismy sie zdecydowac gdzie bedzie na stale komputer i tym wlasnie sposobem do tego pokoju gdzie jest X zostal takze puszczony kabel koncentryczny....I teraz moje pyatnko w jaki sposob, zeby bylo jak najlepiej i jak najtaniej rozdzielic ten sygnal??? Czy dac zwykly trojnik na kabel koncentryczny tak zeby sygnal szedl do jednego i drugiego pokoju i dokupic jeszcze jednen modem kablowy?? Czy da sie wogole tak zrobic i czy nie bedzie jakis zaciec? Dodam ze wiem ze najlepszy bylby router ale to sie wiaze z ponownym kladzeniem kabla a tego chcialbym uniknac....Czy tez moze sa jakies specjalne zwrotnice itp??

Pozdr i z gory dzieki za odpwiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurcze, ale pocisnąłeś :) Możesz mieć tylko jeden modem kablowy (chyba, że operator by się zgodził i dał Ci 2, ale to jest raczej niemożliwe). Ogólnie ten kabel koncentryczny to na nic Ci się nie przyda, chyba, że kiedyś tam po prostu przeniesiesz modem..., albo postawisz telewizor.

 

Jak nie chcesz ciągnąć skrętki, to musisz podłączyć xBOXa jakoś bezprzewodowo. Nie wiem, może są do tego jakieś dedykowane adaptery, jeżeli nie to potrzebujesz routera z AP i drugiego AP dla xBOXa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...