Skocz do zawartości
Zigi

Czy Warto Dopłacić 100 Do P5k Deluxe Wi-fi....

Rekomendowane odpowiedzi

Mam drobny problemik i mało czau na decyzję. Czy warto dopłacić 100 zł i zamienić moją wysłużoną p5W DH na p5K deluxe wi-fi??? W sumie wyjdzie to mniej więcej tak jakbym za ta nową miał zapłacić 470 zł (czy warto?)

Chodzi mi o poprawę pracy pamięci (w tej chwili 4BG pracują stabilnie tylko na domyślnych timingach i budziku 300 - bo ten typ z tą płyta tak już ma i walczyć z tym nie mam zamiaru)

Czy ta płyta obsługuje peryna? I czy zawsze tak było czy tez były różne rev tej płyty? Niby jest nowa nie używana ale może być ze "starych" zapasów...

A może lepiej osobno sprzedać obecna płytę i dołożyć do czegoś na nowszym chipie?

SLI nie planuję, od dźwięku ma X-Fi, ap też stoi oddzielny.

Edytowane przez Zigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiem - zdecydowanie było warto dopłacić :). Wszytko śmiga na tej płycie aż miło. Pamiątki bez zająknięcia i kombinowania z ustawieniami poszły na nominalnych 800MHz i podostrzonych timingach 4,4,4,12. Nowy biosik sam ładnie pokazuje z jakimi parametrami pracują. Bootowanie szybsze. Niestety wymiana pociągnęła za sobą nową instalację visty ale ma to i swoje plusy :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...