Skocz do zawartości
kredek

Spalila Mi Sie Karta Na Agp Czy Warto Przechodzic Na Pci-express

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie dzis spalil mi sie geforce 7600 gs na agp....i mam dylemat czy kupic cos na agp czy zmienic plyte i procka i ram i przejsc na pci-express....mam do dyspozycji 1200 zl i musze zmienic tylko plyte procka, ram, karte no i moze zasilacz , bo mamm Feela Modecom 350 W....poradzcie cos

Edytowane przez kredek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmień,za 1200zł kupisz dość dobry sprzęt,który bedziesz mógł zmodernizować w przyszłości.

Abit Ip35

E2160

2x1gb Kingston

Geforce 9600gt albo Radek Hd3850

Modecom Mc400w

Powinieneś się wyrobić z kasą,nie chce mi się cen sprawdzać ale powinno wyjśc nawet odrobine mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

tylko to ma byc komp do gier a te E2160 jakos nie bardzo chyba

Jakos chyba nie bardzo jestes w temacie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra postanowilem ze przeznacze troche wiecej kasy bo spalona karta byla na gwarancji i prawdopodopnie bede mial zwrot kasy w wysokosci 475 zlotych

 

wiec tak :

 

 

Plyta : Abit Ip35 - 384 zl

procek : Core 2 Duo E4600 2,4 Ghz - 419 zl

ram : GeiL Dual Ultra 2x 1Gb DDR2 800 Hhz - 177 zl

i karta : Ge Force 9600 GT Gainwarda - 649 zl

 

 

razem wychodzi 1629 no chyba ze bede musial dolozyc na nowy zasilacz ale bartez2 zapewnia ze wszystko pociagnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zasilacz stanowczo do wymiany, coś bym polecił ale wypadłem z tego zagadnienia ostatnio ;]. Jak masz 1200 zł do dyspozycji to polecam jakiegoś e2160 płytę pokroju msi neo2 fr lub dfi blood iron i kongstony na przykład. No i fajnie by było gdybyś znalazł kasę na 9600gt fajnie działa ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena jest bardzo NIENORMALNA...poza tym, zamiast CoreDuo weź Pentium Dual Core, tanszy a po o/c różnica bardzo mała, nie warto dopłacania 200zł do CoreDuo. Karte graficzną lepiej firmy Galaxy, kosztuje okolo 550-560zł, lepsza od Gainwarda. Zamiast ramu GeiL bardziej opłacalny jest zakup Kingstonow, Kingmaxow czy nawet GoodRAMow.

Edytowane przez grzesiu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK...a jak na takim zestawie ktory podalem wyzej bedzie chodzil Crysis ???

Tak, Crysis ruszy nawet na 8500gt. ;)

 

 

 

Kup 9600gt za normalną cene (500zł), reszte pieniedzy doloz do e8200. Pomyslalbym nad wieksza ilościa ramu - 4gb mozna kupic za ~250zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz nie wierze jakos w smarki, a na korzysc 96GT przemawia nowszy chipset (G94-300) wieksze taktowanie, w wersji Gainwarda pamieci sa taktowane 2Ghz....no i latwo sie domyslic dlaczego 98GT ma slabsze wyniki - bo nie ma tak dopracowanych sterownikow jeszcze jak 88GT....ponadto 96GT ma jakies nowe technologiczne funkcje wspierajace obraz HD z Blue-ray

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...