Skocz do zawartości
BarNeys

Hp Dv9790ew

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Chciałbym poprosić wszystkich którzy znają się na laptopach o ocene HP dv9790ew.

 

Przymierzam się do zakupu tego notebooka ale nie jestem jeszcze do końca przekonany. Dysponuję kwotą 4,5 k i w tej kwocie własnie HP najbardziej mi odpowiada ale nie jestem przekonany co do jego karty graficznej, może ktoś z was posiada ten model i może coś o nim napisać? Według wypowiedzi w innych tematach karta graficzna nie jest szczytem i raczej chłodno się o niej wypowiadacie proszę o jakieś szczegóły. A może polecicie mi coś innego do tej kwoty? Zalezy mi na matrycy 17" oraz dużej ilości ramu i wydajnym procku. Ten HP w zasadzie ma wszystko tylko ta grafika... proszę o porady i z góry dziekuję pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja posiadm tego laptopa, ogolnie jestem zadowolony, vista troche zamulona przez hp polecam samemu przeinstalowac system, k.grafiki niezbyt wydajna aczkolwiek pozawal w cos zagrac ( np pro street na srednich detalach ). Pod stresem lap jest dosc cichy chyba ze go meczysz dlugo to gdy wiatrak wejdzie na wyzesze obroty troche go slychac. Bateria nie najgorsza jak na taki sprzet, ogolnie bardzo fajnie wykonany o ile nie uzywamy zaduzo przyciskow kolo touchpada, sa one starsznie tandetne.... krzywo przymocowane i niestabilne. Klawiatura nienajgorsza chodz do tych najlepszych tez nie nalezy. Ogolnie polecam chociaz radze sie zastanowic jezeli liczysz na granie to szukaj czegos z conajmiej 8600GT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...