Skocz do zawartości
coldain

Resetowanie/uruchamianie Po 9x-krotnym Resecie

Rekomendowane odpowiedzi

W starym komputerze mam pewnien problem, kiedy wyłacze go na noc i chcę go włączyć rano to system staje mi różnie to na samym początku nawet bez pokazywania wersji BIOS-a, a to przy sprawdzaniu nośników bootowalnych. Wtedy za każdym razem go resetuje, i gdzieś po 10 razie w końcu się uruchomi. Do tego dochodzi problem z samoczynnymi resetami komputera, mam tak od dawna, jakoś z tym żyłem, ale nie mogę sprzedać pcta z takimi defektami... Drugi problem to na 99% zasilacz, bo od kiedy był w serwisie i wstawili nowy to było już coś nie tak... No to zasilacz do wymiany, to jakieś ~50 złoty (polecicie jaki wybrać na Allegro?), ale co z tym pierwszym opisanym problemem? Specyfikacja sprzętu:

Athlon 2000+

512MB RAM nie pamiętam jakiej firmy :s

80GB HDD

GeForce Ti 4200 128MB

Płyta Asusa, nie pamiętam modelu i nie mam jak sprawdzić... jakieś pomysły? Z góry dzięki za zainteresowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam jak narazie sprawdzić... :( Później będe miał okazję i z tego co pamiętam to kondensatory były wymieniane właśnie przy tej wizycie w serwisie, ale wtedy to komputer nie chciał się wogóle uruchomić bo zasilacz siadł... Ale kondensatory mają wpływ na uruchamianie czy na resetowanie się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...