Skocz do zawartości
_Vip_

Podkrecilem telefonik :)

Rekomendowane odpowiedzi

ta jasne - no jesli posiadanie najnowszego telefona to jedyny cel w zyciu no to nara....

żałosne

g ludzie sa rozni , nie powinnismy reagowac w ten sposob

nie warto sie tym w zaden sposob przejmowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta jasne - no jesli posiadanie najnowszego telefona to jedyny cel w zyciu no to nara....

żałosne

g ludzie sa rozni , nie powinnismy reagowac w ten sposob

nie warto sie tym w zaden sposob przejmowac

moze masz racje - ich sprawa niech sie zajmuja cale zycie glupotami

graham wcale taki <span style="color:red;">[ciach!]</span> nie jestes :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym go sprzedał :D

Ja taki madry jestes,to pokaz mi lepszy telefonik z mozliwoscia odtwarzonia MP3.Napewno nie ta ceglowata Nokia ktora wyglada jak futeral na okulary :)

No dobrze, jesli juz porownujesz Siemensa do Nokii, to zauwaz, ze przesylanie MP3 do Siemensa jest przez rs232, a w nokii przez USB! Jest to ogromna roznica w predkosci, no i oczywiscie w Siemensie jest 16MB pamieci, a w Nokii jest 64MB!

Mam dwoch kumpli co posiadaja tego Siemensa i oni nie dostali z tym telefonem nic oprocz ładowarki, a kumpel do nokii dostał wszystkie możliwe kabelki wraz z oprogramowaniem! Szacuneczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, jesli juz porownujesz Siemensa do Nokii, to zauwaz, ze przesylanie MP3 do Siemensa jest przez rs232, a w nokii przez USB! Jest to ogromna roznica w predkosci, no i oczywiscie w Siemensie jest 16MB pamieci, a w Nokii jest 64MB!

Mam dwoch kumpli co posiadaja tego Siemensa i oni nie dostali z tym telefonem nic oprocz ładowarki, a kumpel do nokii dostał wszystkie możliwe kabelki wraz z oprogramowaniem! Szacuneczek

Nie tak dawno kupowalem tego siemensa (konkretnie sl45i) karta jest w nim 32 mb (nie 16 ) i dostalem do niego komplet kabli do podpiecia do kompa, owszem niestety przez rs-a ladowanie w nim mp3 trwa wieki (okolo 2h) ale jest zgrabiejszy niz nokia , i jezeli sie nie myle nokia chyba nie ma mozliwosci rozbudowy tej pamieci ale pewnien tego nie jestem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kto porownuje Communicatora do SL45, nawet z i , ma nierowno pod sufitem :lol:

Tlumaczyl roznic nie bede, bo jak ktos ich nie widzi, to sorx, szkoda klawy.

BTW przypieprzania sie do rozmiarow, to ROTFL

Wiekszosc malolatow podnieca sie malenkimi rozmiarami (czytaj goownianymi) i masa wodotryskow.

Radia, cyfraki , odtwarzacze mp3, qwa , co jeszcze ?

mini solarium i koniobijka w jendym ? 8O

EOT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktos kto porownuje Communicatora do SL45, nawet z i , ma nierowno pod sufitem  :lol:  

Tlumaczyl roznic nie bede, bo jak ktos ich nie widzi, to sorx, szkoda klawy.

BTW przypieprzania sie do rozmiarow, to ROTFL

Wiekszosc malolatow podnieca sie malenkimi rozmiarami (czytaj goownianymi) i masa wodotryskow.

Radia, cyfraki , odtwarzacze mp3, <font color="#FF0000">[ciach!]</font> , co jeszcze ?

mini solarium i koniobijka w jendym ?  8O  

EOT

Teoretycznie masz racje, ale praktycznie po to robią mniejsze telefony, żeby mieściły sie w każdej kieszeni, a jak Ci niepasi wielkość telefony i że ma w 3 i więcej funkcji to może chcesz odemnie starego centertela wielkości 2 cegiełk :)

Zależy kto i po co chce komóre bo np. dla biznesemena przyda mu się e. portfel (nokia 6510) lub zrobić jakąś notke (9210).

Dla ludzi któzy pracują w warunkach no powiedzmy ciężkich to dla nich jest adresowana nokia 6250,5210.

Dla tych co chcą posluchać se muzy (przeważnie nastolatkowie) to dla nich jest Nokia 5510, Siemens SL45i (do Siemensa można włożyć multimedia card czyli można zrobić mini biblioteke mp3 na tych kartah).

Dla tych co chcą dzwonić i nic pozatym o dla nich jest telefon stacjonarny :D No dobra na chama można im polecić Nokie 3210 lub Nokie 5110.

Niewymieniłem duuużo modeli tel. komórkowych i ich zastosowań, ale mam nadzieje że mi to wybaczycie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym go sprzedał :D

Ja taki madry jestes,to pokaz mi lepszy telefonik z mozliwoscia odtwarzonia MP3.Napewno nie ta ceglowata Nokia ktora wyglada jak futeral na okulary :)

:lol: chodziło mi o to że bym go sprzedał po takim tuuningu :P A co do samego telefonu to bardzo mi sie podoba, sam zamierzam sobie taki kupic tylko ze SL45i.

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja wam powiem - mam SL 45 (nie i - jeszcze) i wcale nie kupilem go dla wodotryskow ale miedzy innymi po to zeby z niego prowadzic ROZMOWY (tak wiem nie wszyscy wiedza ze do tego sluzy) a smsy tez mi sie zdarza wysylac

a nie zgodze sie ze MP3 w SLu to niepotrzebny bajer - mam karte 64MB i jak gdzeis jade busem to zamiast siedziec i zastanawiac sie dlaczego swiat jest taki brzydki a ludie w autobusie smierdza :P moge sobie posluchac muzyki nie noszac 5 roznych urzadzen elektronicznych !!

a poza tym jak potrzebuje to mam przenosna DYSKIETKE 64MB bo tak sie sklada ze dokupilem sobie czytnik do kart

a co do wyposazenia to SLa daja z kompleem kabli i stacją dokująca (czy jakoś tak)w ladowareczce biurkowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to gratuluje :):):) Wspomnę tylko jeszcze, że przerobiłem w ten sposób już parę modeli SL45 a operacja takoważ działa również na SL42 to dopiero SZOK 8O no tylko że karta ma 16mb :( ale i tak gratuluję zawsze to coś sam mam aktualnie oryginalnego SL45i i jedno co mogę o nim powiedzieć to: SUPER TELEFONIK :):):)

Zawsze go chciałem mieć no i jak narazie się nie zawiodłem, acha jak masz kaskę to możesz sobie dokupić baterię 1000 mAh /i pewnie kartę MMC 128mb ale faktycznie potrzeba na ten bajer kasy :)/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wie ktos jak updatn`ac firmware w SL45i?? bo qrfa wiesza sie, wylacza, i niektore gierki pod java chodza "wolnawo". Kumpel kupil po mnie i chodza mu lepiej i nie ma tego problemu. Przypuszczam ze ma nowszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy nie lepiej oddzielic od siebie te dwa urzadzenia: phone & player mp3 ?

player mp3 to na cd i jedziesz z 11 godzinami muzy - a nie z niecala 1h, a telefon brac z innymi przydatnymi funkcjami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmiana softu to nie krecenie :)

to jak zmiana biosu w mobo albo grafie  :wink:

no dobra, ale SL`ka posiada "emulator' Javy, robiac upgrade softu, ten emulator rowniez powinien sie update`nac :-). Po za tym cieszylbym sie tez z pozbycia sie tych "dodatkow" w postaci zwisow i samoczynnego wylaczania sie. Wiec update jest chyba jak najbardziej wskazany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...