Skocz do zawartości
7xfd

Chwyt Marketingowy Czy Pomylka?

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc :)

Ostatnio duzo zastanawialem sie nad kupnem obodowy i znalazlem obodowe wsam raz dla mnie, mianowicie

Cooler Master Centurio RC-590

I mam taki problem znalazlem dwie aukcje na alledrogo (ta sama obódowa) jedna drozsza o 100zł

http://www.allegro.pl/item334129695_cooler...1_gp.html#photo

od drugiej

http://www.allegro.pl/item332880233__coole...rny_.html#photo (a ta stowa przydala by sie do planowanego wc :-P )

i niewiem co jest grane z poczatku pomyslem ze to pomylka i ze trzeba czym predzej brac zanim sie zczaja ale, toche poszukalem i znalazlem tez w sklepie, (innym niz z alledrogo) tez o stofke tansza wiec teraz juz niewiem co jest grane, moze pomylka a moze to jakas biedniejsza wersja, i dlatego o 100zł tansza (ale az o 1/3 ceny?? :blink: )

Chcialem wiedziec co wy otym myslicie, a moze jest cos o czym nieweiem?? :blink:

 

Edit: zauwazylem jedno, w tej tanszej aukcji pod kodem producenta i gwarancja jest ukryty tekst ktory ukazuje sie dopiero po zaznaczenu prawym przyciskiem i przejechaniu go jest to jakis kod:A OBUCOLAXT0055

 

Pozdrawiam

Edytowane przez 7xfd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HiCopy to sprawdzony kontrachent. Kilka razy u nich juz kupowalem i cena zawsze byla taka jak na aukcji, a w przypadku RC-590 to rewelacja. W sklepach netowych widzialem rozrzut od 233 do 399zł. Takze sam sobie odpowiedz, jak dla mnie cena 203zł za ta bude jest calkiem realna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc dzieki za odpowiedz. :lol:

A tak wogule co wy myslicie o tej obudowie, myslalem o umiszczeniu w niej wc tak ze na gorze wywierce jeszcze jedno miejsce na wentyl i wsadze tam chlodnice 3x120mm\3x140mm(jak sie zmiesci) z tylu 1x120mm Thermaltake CL-W0002 tak zeby zabieraly powietrze z obodowy a te wentyle po bokach obodowy zeby wciagaly.I mam pytanie czy to sie sprawdzi??znaczy czy bedzie wydajne??

Pozdrawiam. :wink:

Edytowane przez 7xfd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niom juz poprawilem. :)

dzeki za odpowiedz i pouczenie. :lol:

 

A i temat nadal aktualny co myslicie o wydajnosci tego co napisalem powyzej.??

Edytowane przez 7xfd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...