Skocz do zawartości
Gość Pigmej

Katalogowanie Filmów Dvd

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pigmej

Witam.

Potrzebuję jakiś darmowy program do skatalogowania biblioteki (oryginalnych) filmów na DVD-Video. Nie chcę programów do katalogowania divx, xvidów, mp3 i członek_męski wie czego jeszcze.

Ma to działać tak. Wkładam płytę DVD z filmem i mi odczytuje co to za film, ew doczytuje jakieś dane z internetu (aktorzy, okładka, itp) i tyle. Nic więcej. Pasowałaby aplikacja darmowa i pod Vistę.

Czy ktoś może coś polecić sprawdzonego? Przeglądałem net, instalowałem już parę aplikacji, ale to wciąż nie to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Sprawdź EMDB i Flickz.

EMDB- trzeba klepać,

flickz- niedostępny,

 

Chyba nie ma takiego co sam odczytuje z płyty dane o filmie i dociąga z netu. Coś mu trzeba zawsze wklepać. No nic. Trzeba będzie przysiąść :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Jeszcze płatny DVD Profiler.

Wielkie dzięki za pomoc Placio74. Niestety DVD Profiler też nie działa tak jak chcę. Co prawda potrafi rozpoznawać płyty w napędzie lub na podstawie kodu kreskowego z pudełka, ale to jest soft z USA i tam to pewnie działa jak należy. Nie rozpoznaje kodów EAN 59........... jakie mają polskie wydania DVD. Poza tym już jak rozpozna to błędnie. Jak czyta z płyty to albo nie widzi w ogóle co to za płyta, albo rozpoznaje źle.

On jest niejako na amerykański rynek- z polskimi sobie jakoś nie radzi :sad:

 

No nic- trzeba ręcznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...