Skocz do zawartości
ath

Warhammer 40k: Dawn Of War 2

Rekomendowane odpowiedzi

odjutra, czyli od 28. stycznia beta bedzie dla wszystkich. zeby w nia grac nie trzeba zamawiac preordera. ponadto jesli ktos ma pudelkowego soulstorma, to moze go zarejestrowac na steamie. niestety dow2 bedzie kosztowal ok 200zl :(

dlaczego?

bo kilka tygodni po premierze bedzie pierwszy platny dodatek...

oby necroni powrocili.... tylko nimi dobrze galem:D a jak z wymaganiami jak ta beta chodzi? czy te screeny to max detale i jak gra dziala jak wieksza "jadka" jest?

Edytowane przez venat0r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast necronów, raczej na pewno będzie chaos :]

 

co do screenów to w sigu jest:Q9550, EVGA GTX280 więc pytanie o detale i chód chyba retoryczne jest ;)

gdzieś wyczytałem, że na 9600gt chodzi dobrze na medium/high 1600x900, więc w Twoim wypadku pewnie będziesz mógł sobie pozwolić na więcej

 

jutro beta .. k**na w końcu :D

pytanie jakiego czasu? pewnie amerykańskiego znając życie

Edytowane przez Zbih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ss i zassalem betę prze steama, ale nie mogę grac. Utworzyłem konto na xbox live, podczas logowania wyskakuje mi napis że używany Id może nie znaleźć do obsługiwanego regionu. Chciałem zmienić region na US ale na stronie www opcja jest zaznaczona na szaro. Ma ktoś może jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamiast necronów, raczej na pewno będzie chaos :]

 

co do screenów to w sigu jest:Q9550, EVGA GTX280 więc pytanie o detale i chód chyba retoryczne jest ;)

gdzieś wyczytałem, że na 9600gt chodzi dobrze na medium/high 1600x900, więc w Twoim wypadku pewnie będziesz mógł sobie pozwolić na więcej

 

jutro beta .. k**na w końcu :D

pytanie jakiego czasu? pewnie amerykańskiego znając życie

to moze w ktoryms dodatku powroca:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie obrażę się jak i necronów dadzą, bo lubiłem ich w dow:dark crusade :D na community.dawnofwar2.com toczy się wątek przypuszczeń jakie rasy dojdą w dodatku(i zgadywanka ile ras)

 

jeszcze trochę jak ponad godzina, ściągać, spać i czekać do jutra :D public beta wychodzi o 12 czasu GMT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest, i nawet udało mi się dopchać do tego znośnie szybko i całkiem ładnie leci :]

 

Edyta

Miał ktoś problem z odpaleniem tego pod Vistąx64?

 

Wywala mi cały czas błąd treści: "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana bla bla bal 0x000005 bla bla " :/

Edytowane przez KvaNfield

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie chodzi na Viście x64, na Windows7 x64 też chodzi, tyle że wolniej (pewnie przez stery do grafy z WU)

 

O co tu chodzi? Na steamie beta ma ok 2GB, a to co jest (390MB)?

 

Dołączona grafika

 

ed. Tu są chyba tylko 2 mapki.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra zrobiłem konto i zasysam betke :> Będzie trzeba pograć ;)

 

EDIT: Pograłem troszkę, bardzo fajna gierka nastawiona na taktykę. Są dwa ale: czemu muszę mieć plik wymiany żeby pograć ? Troszkę bezsensu. Czy tylko mi czy Wam też czasami gra się wywala ?

Edytowane przez Alta1r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ta usluga Xbox live to jakis zart?

 

Zarejestrowalem na Polske, chce sie zalogowac pisze ze nie moze ustanowic polaczenia mozliwe ze kraj z ktorego gram jest zly ....

 

wtf?

 

 

edit:

 

W sumie juz mialem zamawiac preorder ... ale, jezeli bede chcial pograc po multi to musze zakladac konto w fikcyjnym kraju jakim jest powiedzmy UK zeby moc pograc? Beznadzieja ...

Edytowane przez trafiq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja muszę napisać , że jestem pozytywnie zaskoczony jak oni zrobili tą grę. Jako gracz CoH. Czuje jakbym wręcz grał w moda do CoH :wink:

Dużo jest tu podobieństwa - i to mi się podoba. Bo główną różnicą jest Klimat W40k - świata. Plus ciut odmienna grafika. Wydaje się lepsza niż CoH:OF w DX10.

 

Głównie grałem 1v1 ranked , Space Marines - bo wcześniej też nimi grywałem tylko i wyłącznie. I jak na razie jestem pod wrażeniem jakości rozgrywki. Na pewno grę kupię - bo ile można grać w CoH :wink: - czas na zmianę. I ta gra będzie nią.

 

Co do optymalizacji i stabilności. VISTA 64bit , sprzęt w sigu , 1680x1050 all max , 110-90 fps średnio, min.6x - wiec SLi ładnie daje. Pograłem ciut ponad 3 godziny. Zero jakichkolwiek problemów.

 

Podsumowując polecam gracza CoH i fanom DoW oraz ludziom co interesują się W40k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest z kompem. Zakładasz grę i w slota przeciwnika(ów) ładujesz CPU.

Z steam ściągasz betę. W sumie z tego live ściągnąłem z ciekawości (myślałem, że może to coś innego, bo napisane, że demko i tylko dwie mapki) i to też jest instalator steam. Tylko dużo mniejszy. Jak próbowałem toto zainstalować, to mi odpaliło już zainstalowaną betę na steamie.

Edytowane przez MariuszDW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalozylem konto na UK i wywalal ze zly region,co wiecej posiadam konto na Xbox360 dzialajace i tez nie chce sie odpalic. Wiec mowie panom z Relic screw you.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja założyłem nowe w UK i działa. Beta bardzo fajna, trochę się to różni od pierwszej części ale jak na razie mnie wciągnęło. Szkoda że nie mam dużo czasu żeby pograć.

 

jin : a co do live to ja mam takie same odczucia jak inni, ja chce pograć w grę a nie logować się na jakieś dupiaste konto ms, mielonka do każdego pudelka dow2 !

Nie chodzi o lokalny patriotyzm ale podobno można dostać za te fake konta bana. Jak grałem automatche w dow1 to zależało mi na punktach itp, co się stanie jak mi zbanują konto ? wszystko przepada ? Zresztą co to ma znaczyć skoro mogę kupić grę w kraju a nie mogę grac przez internet ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż - ja nie miałem tyle samozaparacia by walczyć z tym Live'm (ten sam problem co Atrus), więc sobie odpuściłem to demo. Po co mam się z tym użerać jak za kilka tygodni dobrzy ludzie z pewnej Zatoki przygotują "full demo"... wtedy sobie ściągnę i zapewne nie będę musiał wypełniać ankiet, rejestrować się, itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

^mobo* możesz sprawdzić jak ilość FPS w grze przekłada się na taktowanie procesora ?

Jutro zrobię z 2,66ghz , 3,0ghz oraz 3,6ghz. Na pewno będzie różnica w min fps.

 

Co do wykorzystania rdzeni :

Dołączona grafika

 

Jeżeli jeden przypada na system mniej więcej - to 3 na grę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi o lokalny patriotyzm ale podobno można dostać za te fake konta bana.

Podobno w Klewkach talibowie waglik mieszali...

 

Xbox360 jest na rynku juz 3 lata i jak dotad nikt w Polsce nie dostal bana na live za nieparwidlowy region. Co taka panike siejecie?

 

jin : a co do live to ja mam takie same odczucia jak inni, ja chce pograć w grę a nie logować się na jakieś dupiaste konto ms, mielonka do każdego pudelka dow2 !

To samo moznaby o Steam napisac...

 

Z steam ściągasz betę.

Nie mam konta na Steam i nie mam zamiaru miec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh.. dobra... w shitowym badziewiu o nazwie GaymesForWinshit wystarczy zrobić konto gdziekolwiek poza Polską, uzupełnić dane kontaktowe w formularzu po aktywacji konta i bedzie działać...

 

czy Polska to jest gorsza kategoria świata że trzeba sie do takich metod uciekać ;/ ta usługa jest już u nas od bardzo dawna więc możnaby rozszerzyć jej działanie na nasz kraj :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...