Skocz do zawartości
ath

Warhammer 40k: Dawn Of War 2

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś z was podczas rejestracji w Windows - Live miał problem z podaniem kodu z obrazka ?

 

Dołączona grafika

 

Próbowałem różnych przeglądarek, wyłączałem firewalla itp. i dalej nic. Obrazek się nie pojawia :?

Chyba wcale nie trzeba sie tam rejestrowac.

Tylko miec zainstalowany program. A pozniej jak sie gre uruchomi to wyskoczy rejestracja to nalezt wybrac tryb offline i bedzie git.

No chyba ze chodzi Ci o tryb gry multiplayer to nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okej - obrazek się pojawił ... Konto założyłem dla UK, jednak gdy loguję się do uslugi Live, wywala mi błąd, że nie jest obsługiwana ... Jednak M$ zawsze coś spierd*** :?

 

EDIT:

 

Ok. Spróbowałem ponownie. Zarejestrowałem grę na konto z gmail i poszło :) W końcu normalny dostęp online ;)

Edytowane przez BLANTMEN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale styl gry jest mniej wiecej podobny. Obie gry zrobilo te samo studio.

Tylko ze w COH jest o wiele wiecej myslenia.

A tu praktycznie jak by sie nie wyslalo wojska to i tak misja sie uda.

Zero myslenia tylko aby wyslac zolnierzy a i tak sie uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam glupie pytanie... czemu ta gra jest tak krotka?

kolega przeszedl ja w 2 dni chyba, z nadzieja w sercu ze jak skonczy kampanie marines to pobawi sie zielonoskorymi. a tu... lipa. koniec. zostal multiplayer albo uninstall...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multi tez jest spieprzone. Pomijam juz to, ze mimo tego, ze gra jest oficjalnie na steam'ie to jeszcze potrzebuje Windows Live, przez co nie ma zadnego lobby (w jaki sposob mialo to ulatwic rozgrywke? :| ). Sama rozgrywka to uproszczony do granic mozliwosci CoH, przez co ten tytul z jedynka laczy jedynie nazwa i swiat w ktorym gra jest osadzona. Szkoda, ze tak dobry material zostal tak oglupiony. Wszystko po to, zeby casul'e sie nie spocili za bardzo przy graniu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jakie sa dobre czesci warhammera do gry w singla?

Czy Warhammer: Mark of Chaos jest troche w klimacie Mytha 2?

Bo o taka gre od dawna mi chodzi.

 

Mytha 2 katowalem do bolu, jedna z lepszych starych gier.

Duzo walki, duzo myslenia, zadnych akcji na przypal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dokladnie i mi o to chodzi.

Ja gram na normalu, jak skoncze pewnie jeszcze raz se zagram na wyzszym poziomie - jezeli mi sie nie znudzi.

 

Ale co to da ze zwieksze poziom? Ze bedzie troche wiecej jednostek albo ze beda troche bardziej wytrzymalsi?

 

Chodzi o to zeby gra zmuszala do pomyslenia.

W coh nawet na normalu trzeba byly niekiedy pokombinowac, a juz napewno wyslanie wojska na przypal wiazalo sie z duzymi stratami. Tu jak zostaniesz przygwozdzony to tylko klikasz odwrot, jednostki regeneruja sie w 5 sek i od nowa wysylasz.

 

W coh tzreba bylo bronic bazy - walczyc o punkty kontrolne, a tu?

 

Chodzi glownie o zbyt mala ilosc mozliwosc przeprowadzenia akcji - w kazdej misji jest dokladnie to samo tylko w innym opakowaniu - czyt. inny boss. Ale walka wyglada tak samo - czyli wszyscy na jednego :]

 

Same jednostki - za mala roznorodnosc i za maly wybor.

Tarkus - w zasadzie po co oni komu?

thadeus - fajny atak z gory, przydaja sie.

avatus - ciezko zbrojni, cos jak mg42 w coh - sa ok.

bohater - w zasadzie to co on nam daje?

cyrus - nie uzywam.

robot - jeszcze nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nikt nie pomógł , no ale w koncu sam znalazłem na jakims niemieckim forum.

do janków takich jak ja ze słabszym sprzetem.aby odblokować wyzsze opcje ultra i te inne głupty trzeba

wejsc w moje dokumenty , my games, down of war, szukać pliku config. otworzyc edytorem i tam np. texture costam 0 zmienić na 1 lu2b 2 lub 3 jak babcia woli 1-medium 2- high 3 - ultra.shaderów tylko cosik nie można można zmienić reszte sie da. postepować tak ze wszystkim. gra chodzi jak gupia na high 1280.bez shaderów niestety. nie wiem czemu jest ta głupia blokada opcji video, piec to 3ghz antek 7300gt na dopale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokada może być z tego samego powodu co w GTA - gra zakłada że tekstury w ultra zajmą więcej niż np 512MB na karcie i blokuje opcję. Pytanie czy wymuszenie najwyższego ustawienia nie wpłynie na stabilność programu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko mam textury na ultra. chciałem shadery jeszcze dać ale sie nie da. no nie ma jaj grafa nie terminator.tetury ultra rozdziałka 1280, detale terenu high , jakś gestosc efektów medium, deszcz on , nie wszystko sie zmienia na wyzsze.ogolnie to medium tylko textury wysokie mam. jest płynnie spadki mam do 24fps przy wielu wybuchach .spróbuje myka z gta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku, "ultra" mogę ustawić przy: szczegóły tekstur, jakość efektów i gęstość efektów. Resztę pozycji można ustawić tylko na "wysokie". elfuego, jak sprawdzisz, to daj znać czy idzie coś więcej wykombinować.

Edytowane przez Ramgis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

Nazwa Warhammer kojarzona jest głównie z kanonem fantasy, co zawdzięcza kultowej papierowej edycji tegoż systemu. W końcu nic tak nie buduje klimatu jak prawdziwa drużyna, mistrz gry i kufel złocistego trunku w dłoni. Z żalem trzeba przyznać, ze nie zawsze można sobie na taką sesję pozwolić. Sieciowy crpg korzystający z dobrodziejstw uniwersum Warhammer o podtytule Age of Reckoning jednak furory nie zrobił. Cóż, najwidoczniej świat młota nie ma szczęścia do gier. Zupełnie inaczej sprawa przedstawia się w przypadku Warhammer 40000. Zamiast krasnoludów i elfów pojawiają się kosmiczni marines, zaś smoki wyparte zostają przez mechy i czołgi. Miłośnikom strategii świat ten jest doskonale znany za sprawą świetnego rts Dawn of War, który przez długie lata zajmował wysoką pozycję w hierarchii i zasłużenie cieszył uznaniem graczy. Lecz czas płynął nieubłaganie, a kolejne dodatki z trudem podtrzymywały zainteresowanie grą. Relic Entertainment pracowało więc w pocie czoła nad pełnoprawnym sequelem. Teraz Warhammer 40000: Dawn of War II stało się faktem, ale czy będzie godnym następcą „jedynki”?

PEŁNA TREŚĆ RECENZJI NA ŁAMACH PORTALU PUREPC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ******. Przeszedłem demo 2 razy, powiem szczerze na początku pomyślałem "kurde! ale fajne zupełnie jak CoH".

 

Ale dopiero po czasie widać, że ta gierka jest za prosta i w ogóle dowiedziałem się, że w multiplayerze jest koło 6 map...wtf? A, że w pełnej wersji na single gramy przez całą grę te same mapy. I w ogóle są tam jakieś bazy? Baraki itd?

 

Ja albo już się starzeję albo po prostu te gry są coraz bardziej "amerykańskie".

 

Kupię to chyba kiedyś jak będzie po 15zł tylko po to żeby dodać sobie do konta Steam. A szkoda, tak chciałem nowego RTSa.

 

No nic, czekamy na StarCrafta 2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...