Skocz do zawartości
GTwice

Swop-80 Vs Intellimouse 1.1 Vs X-718bf Vs G1

Rekomendowane odpowiedzi

w zasadzie temat dosyć wyczerpująco opisuje mój problem - brać tańszą SWOP-80, czy coś z kategorii 50-60zł? Ten G1 występuje jako Longetmedia Pol-Team SC - podobno to jest właśnie G1, tylko w innym opakowaniu

 

Faktycznie warto dopłacać te kilkadziesiąt zł do lepszej mychy? Zauważę różnicę? A jeśli tak to do której? Działam na jakiejś ciemnej szmacie z hipermarketu, może niedługo wymienię jeśli nie będę zadowolony z nowej mychy na tym padzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Swop 80 to optyczna myszka , mam juz 2 lata i jestem z niej zadowolony. Smiga mi po biurku , po zadnej podkladce i innych wynalazkach. Po nodze tez jezdzila :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

swop sie gubi :-P z tych wszystkich chyba Intellimouse 1.1 bym wzial.

W czym 80 sie gubi? 2 lata mam ja u siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, ale nikt z was nie miał do czynienia z lepszymi myszkami? bo mi wygląda że nie macie porównania, może swop jest fajna, ale któraś z droższych jest dużo lepsza? Na tyle, że warto dopłacać nawet jak się gra w multi może ze 2-4h tygodniowo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój swop80 również się nie gubi :)

 

Używana początkowo na biurku, teraz śmiga na QcK mini i jest git :)

 

Za 25zł myszka rewelacyjna.

 

POLECAM.

Za taką cenę (a nawet taniej) jest wmo 1.1, która o głowę bije swopa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a owszem, o wmo też miałem pytać, tylko gdzieś zapomniałem. Ale wciąż pytanie - kupić mysz w normalnej (dla mnie) cenie, czyli wmo albo swop, czy faktycznie jak mogę sobie pozwolić, to produkt z półki wyżej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinienes brac pod uwage ksztalt.. Porownujac swopa, wmo i g1 to sa 3 zupelnie inne myszy. Tak jak jeszcze wmo i swop sa obie duze (ale nadal spore roznice w ksztalcie), tak ksztalt g1 to zupelnie inna sprawa. Zreszta ten model robiony jak POL team, jest ponoc cienki, produkowana z tanich podzespolow i materialow, duzo lepsza bedzie tutaj mx300 albo prawdziwa G1 z allegro.

Swopa odrzucilbym odrazu z racji na sensor i tandete wykonania. Ta mysz ma niewiele wspolnego z optyka serii X a4techa.

G1 (ksztaltem) jest o wiele mniejsza niz np wmo, najlepiej poprobowac sobie obie myszy i zadecydowac. Wmo ma 400dpi, podobnie jak mx300, G1 ma 800 (sensor z mx510), ale jest wolniejsza niz poprzednie (chociaz i tak szybka, w sensie max predkosci bez gubienia).

Ja osobiscie wole duzo mniejsze myszy niz wmo, dlatego od 1.5roku uzywam G1/mx300 (poskladane z czesci obu, mx300 ma fajniejsza gume zamiast niebieskiego plastiku tam gdzie ma go g1).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra, w sumie pewnie wezmę tego x-718, bo mi mój creative zaczyna dogorywać, tylko teraz pytanie: ma ktoś jakieś namiary, gdzie można jeszcze dostać 718bf? bo wszędzie widzę tylko 718f, a podobno bf minimalnie lepszy. No chyba ze bf już też nie do dostania (jak to z rzeczami tanimi a dobrymi)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...