Skocz do zawartości
Fauszywy

Urządzenie Wielofunkcyjne Do 350zł

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem urządzenia wielofunkcyjnego, a mianowicie model Canon'a MP520

Dołączona grafika

Nie miałem nigdy wcześniej żadnego urządzenia- drukarki itp. więc nie mam żadnego porównania.

Kolega kupił "BROTHER DCP- 150C" i mówi że jest jak najbardziej ok, a zdjęcia są dobrej jakości. Sprzedawca w sklepie odradzał mi kupować sprzęt tejże marki..

-Zastosowanie drukarki: dla studenta (sporo notatek, tekstów itp.) +fotografie (umiarkowanie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam właśnie urzedzenia wielofunkcyjnego w cenie ~ 300zł.

Zastosowania to druk tekstu i często również rodzinnych zdjęć.

Z urządzenia będą korzystac dzieci więc raczej kolorowe wydruki dość często.

 

Jakie urzadzenie polecacie, w kontekście tanich tuszy..

tak patrzyłem ze Brother ma faktycznie tanie tusze.

 

Jaka jest konkurencja w tym temacie dla Brother DCP-150C ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o eksploatacje na oryginałach to jednym z najtańszych i jakościowo najlepszych jest Epson DX7450. 4 osobne tusze po 30 zł szt plus opcjonalny czarny o dużej pojemności. Tusze dostępne również w multipakach w komplecie (koszt około 100 zł)

Dokładne dane i ceny eksploatacji możesz znaleźć TU

To ciekawe urządzenie z uwagi na wysoką jakość wydruków połączoną z trwałością (tusze pigmentowe).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też chcę kupić nowe urządzenie,

wybór jest pomiędzy canonem mp520, a brotherem 357

 

jeśli chodzi o cenę tuszy, to jest taka sama około 20zł kosztuje komplet zamienników, tylko że u canona trzeba kombinować z chipami, czy ktoś to może wyjaśnić co trzeba zrobić i jak to działa

 

dodatkowo prosiłbym użytkowników w/w maszyn o komentarze odnośnie ich eksploatacji

 

ps. epson odpada

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zamówiłem SCX-4200 Samsunga za 418 zł z przesyłką i wydaje mi się, że to obecnie najbardziej opłacalne urządzenie wielofunkcyjne. Podobno ma ładną jakość druku, kiepski skaner (ale nie potrzebna mi jest jakas super jakość), tanie zamienniki tonerów i niezłe opinie użytkowników. Myślałem też o Brother 7010l ale jak poczytałem, że trzeba płacić za naprawę gwarancyjną, to mi się odechciało kontaktów z tą firmą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...