Skocz do zawartości
Kepons

Team Xtreem Dark 800 Czy Kingmax 1066?

Rekomendowane odpowiedzi

A jaka plyta ? Bo tez jestem za opcja nr. 2, ale mam z nimi teraz nieprzyjemna przygode. Na EVGA 650i na dzien dobry chodzily 1100Mhz 5-5-5-15 2,0V, a teraz na MSI Neo2-FiR 1066Mhz robia dopiero na bardzo wysokich timingach 5-7-7-24, a wtedy maja wydajnosc jak na 850Mhz 5-5-5-15, wiec pamieci chyba nie kazda plyte lubia.

Z drugiej strony na MSI podobno tez potrafia tyle zrobic, ale trzeba sie nabawic z ustawieniami i biosami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z kolei Darki mają lepsze 6-warstwowe PCB i potrafią ładnie latać.

8-warstwowe. Nie mniej jednak gwarantowane 1066 jest rozsądnym wyborem. Darki już nie latają tyle co kiedyś... Edytowane przez Kas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe teamy dark z 5 tygodnia 2008 roku, komplet 2x1GB 800Mhz. Ustawione i puszczone, napięcie spod biosu:

 

4-4-4-12 1000Mhz 2,085V

 

Dołączona grafika

 

Jak dla mnie to super. Do nich kładą teraz PSC, Promosy i Elpidę, ale czy jest możliwość bez ściągania rdiatorów, dowiedzieć się jakie kości są w moich?

Edytowane przez _Mistrz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie żałuję...

 

Dołączona grafika

 

Ja zawsze zanim coś wykręcę muszę się z tym naużerać :razz: , na początku z procka nie mogłem 2,3Ghz, a z pamięci ponad 1000Mhz wyciągnąć.

Edytowane przez _Mistrz_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...