Skocz do zawartości
cavarr

Geforce GTX 260/280

Rekomendowane odpowiedzi

Gość welbo

chcialbym kupic kupic karte graficzna 260 badz 280gtx

Ale niech mnie ktos przekona dlaczego mam przeplacac za gorszy produkt od 48xx

mam dylemat. Czy zostac fanboyem czy kupic cos bardziej oplacalnego nowoczesniejszego i lepszego :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki gorszy produkt? Skad zes takich bzdur nabral, poszukaj sobie w googlach testy porownawcze tych kart. Jak grywasz w rozdzialkach 1280 to moze i jest porownywaly, ale jak juz w duzo wiekszych to juz radeony tak kolorowo nie wygladaja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi wyskakuje coś takiego :

 

Dołączona grafika

 

 

EDIT :

 

Jakaś lipa ta moja karta

Próbowałem już wszystkiego.

 

Evga precision - j.w.

Atitool, - jak ustawie np. na 720Mhz i wciskam set clock - zmienia mi się z 720 na 700 i tak w kółko

Rivatune - to samo

Nibitor v4.3 - powinien czytać bios gtx 280 - wyskakuje mi jakiś błąd

 

Może kurdę, coś źle robię ?!?

Zły jestem.

Jeszcze zapłaciłem za nią jak chłopu za zboże

Edytowane przez Jack-in-Balck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niezle, jeszcze taniej niz w NL. teraz naprawde dyskusyjna staje sie cena HD4870 X2. beda MUSIELI ja obnizyc, to samo tyczy sie pozostalych HD4800

 

no to ja chyba JESZCZE poczekam HEHEHE (na GT200b). narazie tylko kupie zasilacz 650W :D

Edytowane przez alcapone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli tego "crapu" jak dla mnie nawet konkurencyjne ceny nie uratuja. Zmiana chlodzenia z wyjca na cos znosnego to podstawa. Swoja droga niezle inzynierowie nV sie musieli zdziwic jak niemalze garazowa firma AMD odmienila rynek GPU doslownie w tydzien. No nic czekamy na gt 200 refresh nadajacy sie do uzytku ;)

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do posiadaczy EVGA GTX 280 lub GTX 260

Jeżeli zakupiłeś kartę w czasie 16 czerwca 2008 do 7 lipca 2008 EVGA zwróci Ci kaskę 125$-60$ realna kasa lub 150$-75$ na wydanie wirtualnej kasy w sklepie EVGA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak jest z chlodzeniem. wymyslili/dopasowali juz cos, co nadaje sie dla normalnych userow ;) Cos ala silencer/s1. Referetny odpadaja jak dla mnie.

nowy tr t-rad2 z 2x92mm zapowiada sie interesujaco ;)

 

http://www.thermalright.com/new_a_page/pro...oler_trad2.html

 

zreszta w moim przypadku nie widze jakiegos wiekszego problemu w chlodzeniu - 65% z reki ustawione wystarczy, aby schlodzic karty po OC, a i tak zaglusza je zasilacz -TG BZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle zo to chlodzenie chyba sie nie nadaje do g200 - przynajmniej na stronie o tym nie pisza.

Pasuje, pasuje :razz: tylko TR pracuje teraz nad zapinką dla G200. Więc o kompatybilność nie ma co się martwić tylko o portfele ;)

XFX też oddaje kasiorę:

http://www.xfxforce.com/en-us/Features/GTX...aspx?lang=en-us

Edytowane przez cavarr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty jeszcze dobrze sie nie pojawily a juz cena referencyjna spadla :D po tym jak juz weszly ceny polecialy na leb na szyje. Evga pewnie tak od niechcenia oddaje kaske ;)

Nie trzeba byc gejzerem intelektu zeby zobaczyc ze nvidia dostala po tylku i Kanadjczycy szybko im niczym nieuzasadnione ceny z glowy wybili (przepraszam uzasadnione - wielkoscia chipa, przestarzalym procesem i pieknymi pdf'ami i slajdami przed premiera). Od premiery ich ogromnego sukcesu 88gt nie minal rok a tu karta sie calkowicie odwrocila. Moze to ich zmobilizuje.

Edytowane przez Eclipse

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślicie że zasilacz 450W(z podpisu) pociągnie wszystkie bambetle co mam teraz ale zamiast 8800gt byłby gtx 260 ??

8800 ma współczynnik TDP 110 W

a GTX 260 ma współczynnik TDP 182 W

więc może być ciężko z tą zasiłka

 

OT

XFX ma zamiar tak samo oddawać kasę jak EVGA w ich przypadku to 120 $

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...