Skocz do zawartości
cavarr

Geforce GTX 260/280

Rekomendowane odpowiedzi

nVidia obnizyla znowu ceny. GTX280 bedzie mozna dostac juz za 319E?

Wszystko fajnie i pięknie. Tylko szkoda że nasze sklepy na skok kursy dolara reagują natychmiast, ale na obniżki serwowane przez nVidię już nie :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa... oni nie reaguja nigdy, no czy to jest normalne karta w stanach za ok. 550$, no to policzmy, przy duzych iloscich shipping na jedna karte to max 100zł. plus to co musi zarobic sklep powiedzmy 100/150 zł razem 1350/1400 max a tu tak wyglada http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,59288/

chore!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponawiam pytanie

 

Czy macie tez takie dziwne piski wydobywające sie z karty ? wiem ze to jest norma bo poprzednia karta 8800gtx tez mi popiskiwala ale znacznie ciszej, tutaj jak nawet włączę film to słychać delikatny świst.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a juz myślałem ze to zależy na jaki egzemplarz sie trafi, tak pozatym ciekawe co w niej tak popiskuje :)

Zależy, zależy, mój Asus nie piszczy.

Ale cewki w moim pierwszym egz. 8800GTX wyły strasznie, więc oddałem go do serwisu i wymienili na nowy :)

 

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest kozacka ( jednoslotowa), sam sie nad nią zastanawiałem ale nad wersją 280. W ostateczności po reklamacji 8800GTX dostałem zwykłą 280tkę. Ale trafiła sie w miare niezła sztuka , bo na powietrzu chodzi 700/1400/2400 a narazie nie mam $ na blok z EK...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy, zależy, mój Asus nie piszczy.

Ale cewki w moim pierwszym egz. 8800GTX wyły strasznie, więc oddałem go do serwisu i wymienili na nowy :)

 

Pozdro

aha, no u mnie niby nie jest zle jak sie odpali film czy gre to leciutko slychać ze cos tam sobie delikatnie syczy ale za dnia jest to prawie nieslyszalne, ale np. w 3DMark 06 podczas wgrywania pojawia sie takie mocne piszczenie ale na ktrótko, tak samo w Crysis po odpaleniu gry to samo jest dosc mocno słyszalne, a juz podczas gry nie, tak myśle czy zostawic czy reklamować :blink:

 

Pozdro.

Edytowane przez PeterMac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wziałem w końcu taki zetaw

aquagraFX for GTX 280/GTX 260 (G200) G1/4 without fittings

http://www.aqua-computer-systeme.de/shop-i...roducts_id=1934

 

oraz

GeForce GTX 260 BFG 896MB (PCI-E) OCX

 

http://www.komputronik.pl/Karty_graficzne/...pelny,id,58283/

 

 

po zdjeciu tego referencyjnego chłodzenia karta wejdzie na P5Q Deluxe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam GTX 280 i mam problem karta nieobniza mi taktow zegara ani pamieci w trybie 2D. Jest jakas opcja w biosie ktora za to odpowiada. XP i VISTA ten sam problem

Ja też mam taki problem z tym, że raz odpala się z pełną prędkoscią, a innego razu lub po restarcie odpala się w trybie 2D z obniżonymi taktami i gdy uruchamiam grę przęłącza się na pełną prędkość.

Ale i tak to przęłącznie jakoś dziwnie działa, bo gdy odtwarzam jakiś film też chodzi na full, albo co jeszcze dziwniejsze gdy łączę się po zdalnym pulpicie z kompem w robocie też przełącza się na full, a gdy się rozłączę takty wracają do najniższych.

Wie ktoś może od czego to zależy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...