Skocz do zawartości
cavarr

Geforce GTX 260/280

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może jak dziala ( jesli w ogóle działa) gwarancja u msi pzrez rejestracje nr w necie?

Konkretnei chodiz mi o model MSI N260GTX-T2D896-OCv.2 655/2100MHZ kupiony w USA.

Chyba w europie nei bedą rekomendowali gwarancji?

jeśli maja siedzibę w Europie to raczej przyjmą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 71proste

Wiecie może jak dziala ( jesli w ogóle działa) gwarancja u msi pzrez rejestracje nr w necie?

Konkretnei chodiz mi o model MSI N260GTX-T2D896-OCv.2 655/2100MHZ kupiony w USA.

Chyba w europie nei bedą rekomendowali gwarancji?

jak masz dowod zakupu i karta jest w wersji box to nie bedzie zadnego problemu

jak nie masz dowodu zakupu moga Ci kazac odeslac do us-roznie bywa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Screen działał przedtem, imageshack to beznadziejny hosting dla obrazków, wolny i zawodny. Polecam używanie www.imagebam.com

 

A GPU-Z po prostu nieodpowiednio nazywa czujniki. EVEREST pokazuje trzy temperatury - GPU, Ambient i Memory. Pewnie jest jeszcze jeden czujnik dla Ambient w innym miejscu.

Mnie ciekawi czemu w GPU-Z do tej pory nie dodali aktualnego taktowania shaderów w Sensors.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem sterowniki 190.38 i zaczął mi działać tryb 2D (Gainward GTX 260 GoldenSample, Windows 7 64-Bit). Nie ma też problemu z przechodzeniem z jednego trybu w drugi :D Jednak nadal nie działa mi automatyczna regulacja obrotów wentylatorów. Temperatura w nowszych grach dobija nawet do 70' a wentylatory nadal chodzą tylko na 40%. Przed graniem muszę sobie ręcznie ustawiać większą prędkość w EXPERTool.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, krótka piłka

czy warto wydać te powiedzmy ~150zł więcej pomiędzy kartami

GAINWARD GeForce GTX 260 896 MB DDR3/448bit TV/DVI PCI-E (Golden Sample) (0.8 ns) (625/2200) 705zł

GAINWARD GeForce GTX 275 896 MB DDR3/448bit DVI/HDMI PCI-E (Golden Sample) (1.0 ns) (648/2370) 860zł

jak to wygląda z wydajnością możliwościami dodatkowego OC, czy po prostu się opłaca

zakup planuję w przyszłym miesiącu, z tego co widzę ceny spadają, na chwilę obecną zwykły GTX 275 od Gainwarda jest droższy w stosunku do GS'a o kolejne 5 dych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

GTX 275 GS rzeczywiście bardzo tani (w ceneo od 815 zł), wg mnie bardzo dobry wybór, tyle że osobiście chłodzenie bym zmienił. W mojej 260 GS te wentylatory hałasowały więc zastąpiłem je jedną 120-tką i błoga cisza. W 275 było by jeszcze głośniej,

 

Z drugiej strony GTX 260 GS można już kupić za ok. 650 zł, więc nie wiem czy warto dopłacać do 275. 24 shadery aż tak dużo nie dadzą, a taktowania zapewne można osiągnąć takie same, bo karty mają identyczne PCB, różnią się tylko GPU.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziś gtx 260 jest w okolicach 650zł a 4890 jest z jakieś 60 zł tańszy od gtx 275.

 

 

ja mam pytanie odnośnie karty zotac gtx 260 synergy. to jest wersja 65nm? czy może już nowsze 55nm z 216sp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Z drugiej strony GTX 260 GS można już kupić za ok. 650 zł, więc nie wiem czy warto dopłacać do 275. 24 shadery aż tak dużo nie dadzą, a taktowania zapewne można osiągnąć takie same, bo karty mają identyczne PCB, różnią się tylko GPU.

Może shadery nie, ale imo te dodatkowe tmu coś tam działają, ale czy warto... :wink: pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Orientuje się ktoś jak wygląda użytkowanie zarówno GeForce-a jak i Radeona na jednym kompie? Przykładowo jak bym miał integrę (powiedzmy 790GX) oraz GTX 260.

 

Obie karty były by podpięte do tego samego TV, GeForce był by do grania, a Radeon do filmów. Czy to wogóle by działało? Co by wyświetlał Radeon podczas grania na GF, oraz jak gry wybierały by kartę do renderowania (niektóre gry mają narzędzie konfiguracyjne pozwalające na wybranie karty, ale mało takich jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytałem czy zotac gtx260 synergy jest wersją 55nm czy 65nm. ponawiam pytanie i rozszerzam je o leadtek winfast (plus i nie plus...). podpieram je tym że w necie google ciągle odsyła mnie do różnego rodzaju skąpców, w sklepach nic nie ma, zotac ma spierdzieloną stronę, a leadtek też nic nie podaje... jak można to prosiłbym też o podanie jakichś większych szczegółów np czas dostępu do pamięci i inne jakieś szczegóły techniczne. oczywiście tylko w przypadku jeśli jest to wersja 55nm :)

Edytowane przez prznar1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a pod jakim hasłem wyszukiwałeś? wpisywałem najróżniejsze i ciągle mnie wysyłało do sklepów. google robi się co raz durniejsze skoro nie można łatwo znaleźć tego czego się szuka, i trzeba podawać jakieś super hiper wydumane hasła do szukania....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czysty idiotyzm żyć w polsce i używać angielskiego google. idiotyzm od strony google że doprowadza swoją usługę do takiego stanu...

 

wżyciu by mi do głowy nie przyszło aby korzystać z google dla innego kraju więc wybaczcie i nie wińcie mnie za noobiarstwo. to jest kompletne nie porozumienie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Nie ma. Napisał, tylko że mu literę ucieło.

Edytowane przez Harry Lloyd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...