Skocz do zawartości
cavarr

Geforce GTX 260/280

Rekomendowane odpowiedzi

Wiesz .... ale są ludzie którzy mają po prostu 30" i GF280 nie będzie dla nich nadmiernie szybką kartą ... - o to mi chodziło. A sam wiesz jak wygląda obraz na LCD w rozdzielczości niższej niż natywna.

Nie no rozumiem. Choć wiem, ze to może doprowadzić do "wariacji" jak człowiek kupuje za dużą kasę kartę graficzną a tu nie da się grać na full detalach i na najwyższych rozdziałkach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dziala crysis 1920x1200 aa4x af16x dx10 veryhigh.

dziala zdecydowanie lepiej niz na 88gtx w sli, bez fsaa ;) ogolnie stery jeszcze do poprawy - wyjacy wiatrak i dziwne miejscowe spadki fps. ale i tak jest dobrze ;) pojawily sie stery 177.39 + physX, moze tam juz cos poprawili. btw: w koncu znowu odpale sobie GRAW z fizyka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze będziesz musiał troche czasu poczekać , żeby odpalić Graw z lepszą fizyką , póki co obsługe ma tylko UT3.

dostaje nowy pakiet sterow physx + sterow grafy, i jezeli stery physx widza hardware, to teoretycznie wszytko co wykorzystuje ichsza fizyke powinno dzialac. praktycznie sprawdze wieczorem, ale imho na przykladzie 3dmv i ut3 widac, ze bedzie dzialac - dwie rozne aplikacje, byc moze dodali nowy wpis w profilach odnosnie fizyki

 

ludziska sygnalizuja powazy boost w CoD4 i crysis. no i 3dmV w CPU score z np 12k robi sie 35000 :) w koncu 3dm nie bedzie mi sztucznie wynikow zanizal ;)

 

http://service.futuremark.com/compare?3dmv=179224

Edytowane przez Sulaco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie mozliwosc nowych sterow do grafy, a sterownikow do fizyki NVIDIA_physX_8_06_12_driver (mozna je z guru pobrac)

 

u mnie tez mam ten wybor i to na 177.26 :)

 

 

z tego co czytalem fizyka narazie dziala z G92 i GT200 - na obsluge reszty kart trzeba poczekac jeszcze troche :)

 

 

a tu link: http://forums.guru3d.com/showthread.php?t=264880

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Norma jak dla EVGA...

 

Różnić się będą pewnie 10-15Mhz taktami rdzenia (modele obok siebie) i ceną...

 

A w gruncie rzeczy to będą te same karty tylko z innnym biosem :mur: (wyjątek Black Pearl, bo tam to już bloczek wodny założony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokazały się już słabsze wersje nowego potworka http://www.overclockers.co.uk/showproduct....rodid=GX-072-BG W sumie cena nie za wysoka, ale poczekać można na tego tam... :D Ciekawi mnie wydajność nadchodzącego 4870, jakiś jeden test pokazał wydajność na poziomie właśnie 260'tki, ale sceptycznie jestem coś nastawiony :? pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy cenach radków 4850/70, które muszę przyznać okazały się zaskakująco udane to rewelka to to nie jest. Przy sprzyjających wiartach nawet 4850 potrafi dotrzymać kroku 260-ce za 2x niższą cene...

 

Pewnie za pare miechów nv powalczy ze sterami o optymalkami pod popularne tytuły ale zawsze...

Edytowane przez 99tomcat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy skoczy od razu wyżej, a jak dasz 100 to można jeszcze go skręcić do fabrycznych napięć. tak mi sie wydaje przynajmniej

 

ot. wdziałem gdzies tego proca z avarta, chciałem zapytać dlaczego quada nie zmontowałeś? Brakło ci kleju...? B-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobawiłem się chwilę gtx'em znajomego...

 

EVGA GeForce GTX 280 SSC (648/1404/1161)

 

Dołączona grafika

 

Biedne wyposażenie... płyta ze sterami, manual, przejściówki i to wszystko...

 

C2D6600@3.33GHz, 177.39 + physx, karta@738/1512/1332

Vantage (1280x1024, Performance)

Dołączona grafika

 

Niestety shadery cienko się kręcą, ATI tool sypie artami przy 1512Mhz, max bez artów - 1458MHz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to żre prądu? 230+ WATT? Dzizys, to chyba karta graficzna dla kasiastych. Niech mi nvidia opłaci potem rachunki za prąd to będę kupował ich produkty najnowsze :))))) Napewno do "gierek" nie opłaca się tego kupować bo bym z torbami poszedł - tylko do wyścigów dla benchmarkowców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek.macos

Kończy się mój czas w Step-Up-Program EVGA i chcę się poradzić mądrzejszych: przechodzić z GF9800GTX na GF280GTX?

(zapowidają się jakieś nowości na lipiec, ale dla mnie będzie już "po ptakach")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wtedy skoczy od razu wyżej, a jak dasz 100 to można jeszcze go skręcić do fabrycznych napięć. tak mi sie wydaje przynajmniej

ot. wdziałem gdzies tego proca z avarta, chciałem zapytać dlaczego quada nie zmontowałeś? Brakło ci kleju...? B-)

Owszem skoczy wyżej, ale w użyteczny zakres no chyba że koniecznie chcesz podnosić sobie hopkami 0,02V, troche bezsensu.

OT. oddałem do zegarmistrza :lol2: próboje polutować kabelki w rdzeniu :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zbyszek.macos

To zależy ile Cię taka przyjemność może kosztować? Różnica pomiędzy tymi kartami jest ogromna :wink: pzdr

Różnica w cenie 9800GTX/200GTX = jakieś 240 EURO ~800 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3026449[/snapback]

Norma jak dla EVGA...

 

Różnić się będą pewnie 10-15Mhz taktami rdzenia (modele obok siebie) i ceną...

 

A w gruncie rzeczy to będą te same karty tylko z innnym biosem :mur: (wyjątek Black Pearl, bo tam to już bloczek wodny założony)

wbilem sie dzis na cennik hurtowni ;]

EVGA GeForce GTX 280 1024 MB DDR3/512bit T/D PCI-E (0.8ns) (602/2214) NOWOŚĆ 24MG

EVGA GeForce GTX 280 1024MB DDR3/512bit T/D PCI-E Supr Clocked (0.8ns) (621/2268) NOWOŚĆ 24MG

EVGA GeForce GTX 280 1024MB DDR3/512bit TV/DVI PCI-E Super SuperClocked (648/2322) NOWOŚĆ 24MG

 

roznica miedzy kazda nastepna to 60zl netto ;]

czyli miedzy zwykla a SSC mamy 120 netto co da z marza lekko ponac 200zl wiecej

za dodatkowe 46mhz na core i 108mhz na mem ;] lol

Edytowane przez Chaos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...