Jump to content
Camis

Szybszy I Tańszy Internet W Upc

Recommended Posts

Od 2. kwietnia UPC zwiększa prędkość pakietu Internet Turbo i obniża cenę Internet Ultra. Kilka dni temu prezes polskiego UPC Simon Boyd zapowiadał komunikat właśnie na Prima Aprilis, ale prosił, aby traktować go jak najbardziej serio.

 

Prędkość pakietu Internet Turbo wzrasta ponad dwukrotnie - z dotychczasowych 4 Mb/s do 10 Mb/s w stronę do abonenta i z 0,5 Mb/s do 1 Mb/s od niego w ramach dotychczasowej ceny. Cena za Internet Ultra, o prędkości 20 Mb/s, zostaje obniżona z 249 zł do 149 zł.

 

Obecnie UPC Polska ma ponad 300 tys. abonentów internetowych i jest drugim największym, po Telekomunikacji Polskiej, dostawcą szerokopasmowego Internetu w Polsce dla klientów indywidualnych. Z kolei z telefonu w UPC korzysta już 110 tys. klientów.

 

 

 

Dołączona grafika

 

Pierwsza prędkość w tabeli oznacza kierunek do abonenta, zaś druga - od abonenta. (WitekT)

 

 

za telepolis

 

 

Strona UPC z Cennikiem

 

UPC Parametry Techniczne PDF

Edited by Cmx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dodam tylko że również najniższy pakiet internetowy oferowany przez UPC uległ zmianie i wygląda następująco:

 

Internet Student 512 kb/s (prędkość wysyłania 128 kb/s) - 49 zł

 

ale wątpię by ta opcja kogoś tutaj interesowała ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aha wszystkie ceny przy umowie na czas nie okreslony.

 

 

 

Zadna lipa, takie info dostalem od admina telepolis.pl:

 

"Najprawdziwsza prawda - żaden numer. Oficjalny press, a prezes kilka dni temu mówił, żeby pewnego pressa, który przyjdzie 1.04 wziąć na serio.

 

WitekT"

 

 

 

Ceny juz sa na stronie UPC.

Edited by Cmx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedno ale. Tam jest DO , nic nie ma o gwarantowanym.

wiesz ile kosztują łącza o gwarantowanych parametrach? to tylko 'rarytas' dla firm, w ofertach skierowanych do klientów indywidualnych zawsze jest "do" - jak to w Polsce ;]

Share this post


Link to post
Share on other sites

To dzwoń na Ogólnopolskie Biuro Sprzedaży - 0 801 94 95 96 (ze stacjonarnego) lub 0 324 94 95 96 (z komórki) tam ci powiedzą czy masz możliwości techniczne, a jeśli będziesz miał to od razu możesz dokonać zakupu i umówić technika ;)

Edited by HaNz

Share this post


Link to post
Share on other sites

napisalem juz do Cmx'a ale jeszcze tutaj napisze bo moze ktos juz zmieniał neta :P Mam neta 4mb/512 w upc od wrzesnia. Teraz chcailbym przyspieszyc do 10mb/1mb. Przyspieszą mi jak wypelnie ten ten formularz?? Jakies tam promocje mialem.... chyba tą ze 4mb/512 (to byla wtedy promocja). Zmienial tos z was juz neta w upc?? KIedys to automatycznie robili a dzis w kulki lecą... jakies debilne formularze..... przeciez kazdy chcialby miec szybszego neta. Czekam na odp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jedyna możliwość dla użytków TURBO którzy nie posiadają aktualnych prędkości a są jeszcze w okresie umowy to przepięcie na ULTRA czyli 20Mb/s. Umowa ta będzie zawiązana wtedy na 12mc a przepięcie kosztuje 1zl.

Share this post


Link to post
Share on other sites

No ja trochę was nie rozumie :huh: korzystacie już z internetu TURBO ale macie inne warunki oraz stare prędkości, jesteście w okresie jakiejś tam promocji i macie umowę na czas określony to jak chcecie skorzystać z nowej promocji dotyczącej tej samej usługi kiedy ta stara jeszcze się nie skończyła? Przecież podpisując umowę chyba widzicie co podpisujecie? Trzeba się liczyć z tym że w przyszłości będą atrakcyjniejsze oferty...

Edited by HaNz

Share this post


Link to post
Share on other sites

tylko ze kiedys (jak jeszcze w chello byl net 256 i 512 a ludzie podniecali sie neo 128) to chello samo zmienialo predkosci niezaleznie czy miales jakies debilne promocje czy nie. Miales neta dajmy na to turbo... to jak przyspieszali to wszystkim a nie tylko wybrańcom. Teraz zmienili troche strategie i w [gluteus maximus] mają stałych klientów. (Ja neta w chello mam od paru lat, ale musiałem rozwaizac umowe we wrzesniu bo jezeli bym przedluzal to bym [ciach!]o dostał, a tak to rozwiazalem umowe.... wzialem na drugiego rodzica i dostalem lepszego neta). Mam nadzieje ze do wrzesnia (6 miechow) jeszcze chello przyspieszy :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja mam Vectre ale chyba jeszcze nigdy w dzień nie miałem obiecanej prędkości.......

w większości miast uwierz jest to samo co w Vectrze, oferują "kosmiczne" prędkości a z tego tak naprawdę często nawet połowy nie masz.

UPC to również TV kablowa i ich technologia opiera się na tej samej zasadzie co w TVK Vectra.

 

że spytasz kogoś jak działa dana usługa nie znaczy że Ty będziesz miał to samo, w szczególności jeśli jesteś z innego miasta.

Edited by Guest

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miesiac temu przeszedlem na abonament turbo... z wczesniejszego classic ktore mialem od 2000 roku.... 6mbps/512kbps za ktore placilem 205 zl z kablowka :o Teraz mi przyszedl rachuneczek z kablowka na 97zl :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...