Skocz do zawartości
Camis

Szybszy I Tańszy Internet W Upc

Rekomendowane odpowiedzi

Od 2. kwietnia UPC zwiększa prędkość pakietu Internet Turbo i obniża cenę Internet Ultra. Kilka dni temu prezes polskiego UPC Simon Boyd zapowiadał komunikat właśnie na Prima Aprilis, ale prosił, aby traktować go jak najbardziej serio.

 

Prędkość pakietu Internet Turbo wzrasta ponad dwukrotnie - z dotychczasowych 4 Mb/s do 10 Mb/s w stronę do abonenta i z 0,5 Mb/s do 1 Mb/s od niego w ramach dotychczasowej ceny. Cena za Internet Ultra, o prędkości 20 Mb/s, zostaje obniżona z 249 zł do 149 zł.

 

Obecnie UPC Polska ma ponad 300 tys. abonentów internetowych i jest drugim największym, po Telekomunikacji Polskiej, dostawcą szerokopasmowego Internetu w Polsce dla klientów indywidualnych. Z kolei z telefonu w UPC korzysta już 110 tys. klientów.

 

 

 

Dołączona grafika

 

Pierwsza prędkość w tabeli oznacza kierunek do abonenta, zaś druga - od abonenta. (WitekT)

 

 

za telepolis

 

 

Strona UPC z Cennikiem

 

UPC Parametry Techniczne PDF

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bam1981

moze mój ASTER w ramach riposty na konkurencję też cos podwyższy juz raz tak zrobili po UPC... obecnie mam w Asterze łacze 6mbit dzień 8 w nocy upload 512... jakby było 10 mbit to super...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam tylko że również najniższy pakiet internetowy oferowany przez UPC uległ zmianie i wygląda następująco:

 

Internet Student 512 kb/s (prędkość wysyłania 128 kb/s) - 49 zł

 

ale wątpię by ta opcja kogoś tutaj interesowała ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha wszystkie ceny przy umowie na czas nie okreslony.

 

 

 

Zadna lipa, takie info dostalem od admina telepolis.pl:

 

"Najprawdziwsza prawda - żaden numer. Oficjalny press, a prezes kilka dni temu mówił, żeby pewnego pressa, który przyjdzie 1.04 wziąć na serio.

 

WitekT"

 

 

 

Ceny juz sa na stronie UPC.

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Game_Plan

niech mi sie tylko skonczy umowa z tpsa:)... bo ceny sa "!!" mialem kiedys upc 2mb+6mb i placilem 600 czy 700 zl z kablowka a teraz nc:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno ale. Tam jest DO , nic nie ma o gwarantowanym.

wiesz ile kosztują łącza o gwarantowanych parametrach? to tylko 'rarytas' dla firm, w ofertach skierowanych do klientów indywidualnych zawsze jest "do" - jak to w Polsce ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dzwoń na Ogólnopolskie Biuro Sprzedaży - 0 801 94 95 96 (ze stacjonarnego) lub 0 324 94 95 96 (z komórki) tam ci powiedzą czy masz możliwości techniczne, a jeśli będziesz miał to od razu możesz dokonać zakupu i umówić technika ;)

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisalem juz do Cmx'a ale jeszcze tutaj napisze bo moze ktos juz zmieniał neta :P Mam neta 4mb/512 w upc od wrzesnia. Teraz chcailbym przyspieszyc do 10mb/1mb. Przyspieszą mi jak wypelnie ten ten formularz?? Jakies tam promocje mialem.... chyba tą ze 4mb/512 (to byla wtedy promocja). Zmienial tos z was juz neta w upc?? KIedys to automatycznie robili a dzis w kulki lecą... jakies debilne formularze..... przeciez kazdy chcialby miec szybszego neta. Czekam na odp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jesteś jeszcze w okresie promocyjnym to nie masz możliwości przyspieszenia chyba że dobierzesz jeszcze jedną z usług - tel lub tv.

dokladnie

 

tutaj wiecej info:

 

http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=4036

http://forum.mediaswiat.pl/viewtopic.php?t=4029

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna możliwość dla użytków TURBO którzy nie posiadają aktualnych prędkości a są jeszcze w okresie umowy to przepięcie na ULTRA czyli 20Mb/s. Umowa ta będzie zawiązana wtedy na 12mc a przepięcie kosztuje 1zl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja trochę was nie rozumie :huh: korzystacie już z internetu TURBO ale macie inne warunki oraz stare prędkości, jesteście w okresie jakiejś tam promocji i macie umowę na czas określony to jak chcecie skorzystać z nowej promocji dotyczącej tej samej usługi kiedy ta stara jeszcze się nie skończyła? Przecież podpisując umowę chyba widzicie co podpisujecie? Trzeba się liczyć z tym że w przyszłości będą atrakcyjniejsze oferty...

Edytowane przez HaNz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ze kiedys (jak jeszcze w chello byl net 256 i 512 a ludzie podniecali sie neo 128) to chello samo zmienialo predkosci niezaleznie czy miales jakies debilne promocje czy nie. Miales neta dajmy na to turbo... to jak przyspieszali to wszystkim a nie tylko wybrańcom. Teraz zmienili troche strategie i w [gluteus maximus] mają stałych klientów. (Ja neta w chello mam od paru lat, ale musiałem rozwaizac umowe we wrzesniu bo jezeli bym przedluzal to bym [ciach!]o dostał, a tak to rozwiazalem umowe.... wzialem na drugiego rodzica i dostalem lepszego neta). Mam nadzieje ze do wrzesnia (6 miechow) jeszcze chello przyspieszy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Vectre ale chyba jeszcze nigdy w dzień nie miałem obiecanej prędkości.......

w większości miast uwierz jest to samo co w Vectrze, oferują "kosmiczne" prędkości a z tego tak naprawdę często nawet połowy nie masz.

UPC to również TV kablowa i ich technologia opiera się na tej samej zasadzie co w TVK Vectra.

 

że spytasz kogoś jak działa dana usługa nie znaczy że Ty będziesz miał to samo, w szczególności jeśli jesteś z innego miasta.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miesiac temu przeszedlem na abonament turbo... z wczesniejszego classic ktore mialem od 2000 roku.... 6mbps/512kbps za ktore placilem 205 zl z kablowka :o Teraz mi przyszedl rachuneczek z kablowka na 97zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...