Skocz do zawartości
Twój Pan

Kilka Rekordów świata W Kategorii Amd :)

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się wydaje, że jak MaSell twierdzi, że to koniec procka, to koniec :P O ile w przypadku Intela można jeszcze coś pokombinować z chłodzeniem, kontenerami itp., to na AMD pewnie będzie po prostu za zimno i już (nigdy nie kręciłem nic z A64/X2 :) ). Mi się wydaje, że 4,3GHz+ to by musiał być inny procek, w końcu tego jednego nie można kręcić w nieskończoność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że jak MaSell twierdzi, że to koniec procka, to koniec :P O ile w przypadku Intela można jeszcze coś pokombinować z chłodzeniem, kontenerami itp., to na AMD pewnie będzie po prostu za zimno i już (nigdy nie kręciłem nic z A64/X2 :) ). Mi się wydaje, że 4,3GHz+ to by musiał być inny procek, w końcu tego jednego nie można kręcić w nieskończoność :D

może i koniec ale czasem warto podjąć wyzwanie, ja odpadam bo już brak kasy na cokolwiek zwiazane z tym przedsięwzięciem a di sie nie na da za bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ojjj.. ciężko by było. Odezwe sie Masell do Ciebie jak zabezpiecze jakieś srodki na browar. Wiem, że nie pobiję wyniku ale jestem ciekaw ile mi jeszcze brakuje.

 

A co do Phenoma.. 3927 zrobił i ani MHz wiecej. Zwiększanie napięcia = wyższa temp = niższe osiągi. Problem z trafieniem w odpowieni moment z temperaturą. Aktualnie nie jestem w stanie nawet powtórzyc tego 3927 o 4 GHz nie mówiąc. Mam jednak nadzieje, ze juz niedługo sprawie sobie jakiegos 9950 i będzie dawał rade. Wtedy dopiero pobawie się w SPI bo aktualnie 3,8 Ghz tylko spi stable więc troche za mało żeby cokolwiek wywalczyć.. (brakuje MHz :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda FatAlbert bo ciekawie się zapowiadało...

pieniądze na 24 piwa mam (zależnie od tego co Masell ma na mysli, lechy, warki czy coś innego ? ), nie powiedziałem, ze nie bedę miał pieniędzy. brakuje jednak vdroppa/cap moda na mojej dfi oraz ln2. jezeli jednak znajdzie sie sposób na to ostatni to zgłosze sie do Masella, jeżeli ktoś wcześniej go nie pobije.

 

» Naciśnij aby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler « -

odejmiesz pare piw w razie gdybym nie pobił Twojego rekordu mhz a pobił siakeś w pi ? :lol:

Edytowane przez FatAlbert

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce "pokazać światu, że da radę" to nie ma problemu. Mój 6400+ leci do każdego kto podejmie wyzwanie: Pobicie mojego wyniku 4298.9MHz chociazby o 0.1MHz do końca 2008 roku, jako głowna nagroda owy procesor na własność. W razie niepowodzenia sprawny procesor spowrotem + skrzynka (24 szt.) dobrego piwa dla mnie. Ochotnicy?

Nikt przez dokładnie 3 miesiace się nie zgłosił do zabawy, więc procesor został sprzedany. Jest w dobrych rekach, bryka sobie radośnie na 3GHz i boxie.

 

Koniec przygody z K8 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce "pokazać światu, że da radę" to nie ma problemu. Mój 6400+ leci do każdego kto podejmie wyzwanie: Pobicie mojego wyniku 4298.9MHz chociazby o 0.1MHz do końca 2008 roku, jako głowna nagroda owy procesor na własność. W razie niepowodzenia sprawny procesor spowrotem + skrzynka (24 szt.) dobrego piwa dla mnie. Ochotnicy?

Mateuszu skrzynka ma 20 sztuk butelek a zgrzewka ma 24 puszki.

 

jestes u nas czy tam gdzie faceci chodza w kieckach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...