Skocz do zawartości
Paolo

Ekonomiczne Urzadzenie Wielofunkcyjne Do ~300 Pln

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje niedrogiego urzadzenia wielofunkcyjnego o przyzwoitej jakosci druku w miare dobrej jakosci skanu. Szczegolnie zalezy mi na tym drugim, bo zdjec drukowac na nie bede a skanowac owszem.

 

Priorytetem maja byc jednak niskie koszty ekslopatacji drukarki/kopiarki i dobra dostepnosc zammiennikow.

 

W sklepie polecili mi wspomniane wyzej modele, hp za okolo 260zl a brother za 240zl. Co radzicie, brac ktoras z nich czy kupic cos innego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje niedrogiego urzadzenia wielofunkcyjnego o przyzwoitej jakosci druku w miare dobrej jakosci skanu. Szczegolnie zalezy mi na tym drugim, bo zdjec drukowac na nie bede a skanowac owszem.

 

Priorytetem maja byc jednak niskie koszty ekslopatacji drukarki/kopiarki i dobra dostepnosc zammiennikow.

 

W sklepie polecili mi wspomniane wyzej modele, hp za okolo 260zl a brother za 240zl. Co radzicie, brac ktoras z nich czy kupic cos innego?

Brother DCP 135C

 

Mam ten sprzęt i jak dla mnie jest super

Dobrej jakości wydruk skanuje przyzwoicie no i bardzo tanie tusze (zamienniki) - każdy kolor w oddzielnym kartridżu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Także to polecam. Ja mam brothera 130c. Model starszy. I tak: tusze za grosze, nic sie nie zacina/zatyka. Zdjęcia drukuje na przyzwoitym poziomie(również bez krawędzi), jest całkiem szybka. Ja wydrukowałem nią prawie tysiąc stron prac mgr i zero problemów. W 100% polecam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem Brothera DCP-357C i w porównaniu do mojej HP PSC 1510 to maszyna super.

1.Cena tuszy (zamienniki)-27 zł (2czarne , 3 kolory)

2.Cena tuszy (oryginalne) - 29 zł za sztuke

3.Oprogramowanie pod Vista działa pięknie i jest bardzo proste i intuicyjne

4.Wydruki jak i skany dobrej jakosci i w przyzwoitym tępie.

5.Cena 329 zł :)

 

POLECAM!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio zakupiłem Brothera DCP-357C i w porównaniu do mojej HP PSC 1510 to maszyna super.

1.Cena tuszy (zamienniki)-27 zł (2czarne , 3 kolory)

2.Cena tuszy (oryginalne) - 29 zł za sztuke

3.Oprogramowanie pod Vista działa pięknie i jest bardzo proste i intuicyjne

4.Wydruki jak i skany dobrej jakosci i w przyzwoitym tępie.

5.Cena 329 zł :)

 

POLECAM!!!

Ja kupowałem zamienniki do mojego DCP 135C po 7 zł. za kartridż czyli 28 zł. komplet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podlacze sie pod temat. Jak wyglada jakosc skanowania? Interesuje mnie urzadzenie wielofunkcyjne ktore sprawdzi sie przy skanowanie gazet (kolorowych), czyli wymagania niezbyt wygorowane :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...