Skocz do zawartości
eragonek

Zacinanie Się Kompa Podczas Grania.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem.

Gdy gram w gry to po pewnym czasie (nie ma reguły, czasem jest to 5 min czasem 25) zawiesza się komputer i jedyne co można zrobić to wcisnąć przycisk "reset" :huh: .

Najdziwniejsze jest to, że wcześniej wszystko było w porządku.

 

Sprzęt mam taki jak w podpisie, grafa nie kręcona.

 

 

Wie ktoś w czym może być problem ? :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Bam1981

witaj... a zasilacz jaki kolega ma??? moze jakiś dołaćzany do obudowy był??? mnie to wyglada albo na problem z tempami albo zasilacz nie daje rady... czy sprawdzałeś LOGA systemu ??? jest tam jakis bład z datą???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początek proponuje puścić na minimum godzinke Orthosa test small FFT's a potem również na godzinke test BLEND ;] Podaj jakie masz wtedy temperatury. Zasilacz powinien spoko dać rade o ile to wersja GPS. Jesteś pewny że to nie wina systemu? Jakiegoś syfu w nim czy wirusa? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj robiłem już 3h small FFT's :

Proc - 61*C

Grafa - 71*C

 

Teraz po prawie 2h Blendzie:

Proc -64*C

Grafa - 72*C

 

 

Co do syfów to nie sądzę ponieważ system działa sprawnie (no poza tymi zawisami :P ) a NOD nic nie pokazuje...

Edytowane przez eragonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na 9600gt mam w luzie 38-40 stopni a w stresie po OC max 65.. oczywiscie na referencyjnym coolerze; jaki cooler ma ten asus? sprawdź jaką masz teperature w stresie (monitoring rivy tuner) bo ja obstawiałbym na zbyt wysoką temp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja apropos zacinania się, a raczej wyłączania. Otóż:

Gdy gram w Company of Heroes Opposing Fronts w trakcie gry wywala mi do windowsa i wyświetla się komunikat "Program przestał działać". Co to może być??

Temperatury w normie, 55C grafika, procesor 40C. Nawet gdyby to było to, komp powinien się restartować a nie wychodzić do windy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...