Skocz do zawartości
Gość Soker

Fifa 2000

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Soker

Mam problem z tą grą bo w opcji 3d setup jest ustawione Software Redender (jednym słowem kiepska grafa) gdy zmieniam na nVidia GeForce 2 Mx400 to gra się nie <span style="color:red;">ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: włancza</span></span> pomocy !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fifa 2oo3 Dołączona grafikajest odlotowa ale ma kilka kshaków które mnie wkórwiają i chodzi tu głównie ot to jak się stshela!!! kilka razy miałem dobra sytuację ale wcisnołem zadługo d i doopa nie stsheliłem albo kilka razy mój bramkarz obronił rzut wolny i jakiś <span style="color:red;">[ciach!]</span>ym cude wlaz z/wpadła mu piłka do bramki, czego do dzisiaj nie umiem zrozumieć Dołączona grafikabuhahaha lol! :[ ale ogólnie da się pyknąć Dołączona grafikaghyhyhy...

 

ja pykam na najwyżshym poziomie, czyli world class, fastest Dołączona grafika i udaje mi się nawet wygrywać mecze choć napoczątku dostawałem ciągle w doope po 10:0 Dołączona grafikabuhaha... a teraz najwyżej 5:0 Dołączona grafika ale głównie zremishy :] heh...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

LUDZIE JA CHCE INFORMACJE O FIFE2000 a nie 2003 GRAŁEM W 2003 podobała sie i znudziła teraz chce pograc w 2000 !!!!!!!!!!!!1 :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Soker

Stery zmieniales. Jezeli tak to powinienes powiedziec to nie bilbym teraz tego posta. Jezeli nie to mnie olales :)

 

 

 

 

eee :roll: nie kumam wytłumacz o co chodzi |aha a stery mam najnowsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem w moim pierwszym poscie o sterownikach. A Ty dalej domagales sie pomocy. Nie wiedzialem czy juz korzystales z mojej pomocy bo piszesz, ze nikt nie pomaga.

I nie wazne czy masz najnowsze. Ja napisalem zmien.

Sprobuj z 10 roznych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak pelna nazwe :) nie wystarczy to w moim configu ponizej ?

1.Klikasz prawym przyciskiem myszki na ikonce moj komputer...

2.Wciskasz - Wlasciwosci

3.Menedzer Urzadzen

4.Karty graficzne

5.nazwa karty

 

 

Ta nazwa jest potrzebna IMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...