Skocz do zawartości
Oskaliber

Wentylacja Obudowy

Rekomendowane odpowiedzi

Na wstepie mowie, ze przeczytalem temat "Jakie obecnie wentylatory 120mm są najlepsze", ale mimo to nie jestem zdecydowany. Ostanio jestem nie w temacie, wiec chcę się Was poradzić ;)

 

Niedlugo nowy PC, nowa buda, bede potrzebowal prawdopowobnie 2 wentylatory 120mm, priorytet cisza+wydajnosc, dobre by bylo jeszcze podswietlenie zielone/niebieskie, ale z tego co widze, ostanio ciezko dostac cos kolorowego i wydajnego, wiec w razie koniecznosci moge sobie to odpuścić. Cena tak 20-25zł/sztuka.

 

Najbardziej oplacaly wydaje mi się na teraz Acatuke ten biały, tylko to jest 15dB, nie wiem czy bedzie slyszalny i czy bardzo? Teraz mam w budzie AC Pro Fan TC 80mm, ktore maja 10-23dB, zaleznie od temperatury, sa teraz nieslyszalne, jednak nie jestem stwierdzic na jakich obrotach pracuja. No i co do podswietlanych wentylatorow, kompletnie nie mam pomysłu, nic nie moge znalezc godnego uwagi.

 

EDIT: Aha, i jeszcze jakie sa roznice miedzy tym zwyklym Acatuke a wersja Pro? Z tego co widze, tylko jakies bajery w zestawie, przydatne wogole sa? Oplaca sie doplacic te kilka zł?

Edytowane przez Oskaliber

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...