Skocz do zawartości
marco

Migracja Invision Board Do Nowej Wersji

Rekomendowane odpowiedzi

5 kwietnia 2008:

01:30 - udostępnienie forum dla użytkowników

12:15 - przywrócenie działania wyszukiwarki

12:37 - przywrócenie domyślnej skórki Pure-Czerwona :)

14:15 - przywrócone działanie raportów

14:30 - Poprawiony skin Invision 2.1 (stary). Przywrócone polskie napisy i logo

16:45 - Powrót skórki Rooq; poprawki związane z raportami

17:25 - Powrót skórki Darkness

23:00 - Zmieniony sposób wyświetlania subfor na stronie głównej

23:40 - Przywrócono daty w formacie Dzisiaj / Wczoraj

 

6 kwietnia 2008:

00:30 - Poprawka z datami; usunięta ilość postów i numer użytkownika z widoku tematu

 

7 kwietnia 2008:

02:25 - Nowy sposób tworzenia URLi; poprawki z raportowaniem postów (wymaga dalszej czułości)

 

8 kwietnia:

Przywrócono działanie starych spoilerów

Nowe spoilery otwierane po kliknięciu

Wymieniony opcache - powinno przyśpieszyć

Dodano klasyczny widok profilu

Dodano tagi

 

11 kwietnia:

Naprawione wyszukiwanie postów użytkownika, tematów użytkownika, aktywnych tematów, nowych wiadomości.

 

do 16 kwietnia:

polskie komunikatory

poprawiony sposób raportów

spoiler ma chyba już w miarę ostateczny kształt

zmieniony system warningów

 

Wszystkie zmiany będą opisywane w tym temacie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dzialają Spoilery. Przynajmniej te z 1 postu w temacie Windows Vista. I ukryjcie liczbe postów, bo sie zacznie nabijanie :P

Pozdrawiam

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy desert? :>

+1 ;]

 

Nie dzialają Spoilery. Przynajmniej te z 1 postu w temacie Windows Vista. I ukryjcie liczbe postów, bo sie zacznie nabijanie :P

Pozdrawiam

Spokojnie, wszystko w swoim czasie.. ;]

Dopiero parę godzin p przemianie jest [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie natychmiast przyzwyczailem do skorki Pro :) I tak chyba zostawie. Jak to nic dobrego ? Wiekszosc forum juz uzywa tej wersji IPB. Tylko zdjecia wczytuja sie w calej rozdziałce i nie dzialaja do nich miniaturki przez co przegladarka sie rozjezdza ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie jest rooq :(. Taka świetna skórka i sie tak przyzwyczaiłem. Nie mnie def też mi sie podobał ale prosze aby rooq wrócił :P.

 

A co do ilość postów pod avatarem to bardzo zły pomysł. Imo nie powinny one być wyświetlane. Komercjalizujecie sie bo portal sie coraz bardziej podobna większej rzeszy użytkowników ? ;]

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skórka Pro spoko, natomiast widoczne 'Użytkownik nr: ..., Postów:...', są zbyteczne.

w "Informacje kontaktowe" przydało by się miejsce na polskie komunikatory nr GG, tlen, bo narazie jest ICQ, AOL, msn, yahoo... no i opcja "zdjęcie osobiste" lepsza była w starszej wersji .

 

funkcja "Znajomi", "Komentarze do profilu", "ocena fotki XD", nie wiem co o tym myśleć, może jakaś fuzja z fotka.pl / nasza-klasa ? XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

- czy będzie możliwa zmiana widoku profilu na klasyczny? Dla ogółu jest możliwość, ale dla pojedyńczej jednostki?

- można prosić spoiler w starej wersji? Ten wygląda strasznie brzydko

- ah, jeszcze ten brzydki numer użytkownika & liczba postów przy wypowiedziach

- komentarze i gwiazdki... po co?

- ja chcę Darknessa ;]

Edytowane przez Venom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez wiekszosc rzeczy zostanie usunieta/zmieniona... ludzie nie goraczkujcie sie tak, przeciez zmiana nastapila dzisiaj rano - wiec jak w ciagu kilku godzin wszystko ma wygladac tak jak wczesniej?

 

licznika postow tez napewno nie bedzie - narazie jest bo sa zaladowane domyslne ustawienia forum

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1- czy będzie możliwa zmiana widoku profilu na klasyczny? Dla ogółu jest możliwość, ale dla pojedyńczej jednostki?

2- można prosić spoiler w starej wersji? Ten wygląda strasznie brzydko

3- ah, jeszcze ten brzydki numer użytkownika & liczba postów przy wypowiedziach

4- komentarze i gwiazdki... po co?

5- ja chcę Darknessa ;]

1 - tak

2 - tak

3 - zniknie

4 - zobaczymy, może zrobimy serwis społecznościowy ;)

5 - będzie podobny, ciemny styl, ale imho ładniejszy ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

data przy tematach zamiast dzisiaj/wczoraj, mimo wszystko chyba stare ustawienie było lepsze ;)

Było lepsze i powróci. Niestety Invision dalej ma problemy z lokalizacją dat i musimy to robić mocno na okrętkę i stąd problemy

 

Gdzie jest rooq :(. Taka świetna skórka i sie tak przyzwyczaiłem. Nie mnie def też mi sie podobał ale prosze aby rooq wrócił :P.

 

A co do ilość postów pod avatarem to bardzo zły pomysł. Imo nie powinny one być wyświetlane. Komercjalizujecie sie bo portal sie coraz bardziej podobna większej rzeszy użytkowników ? ;]

Rooq będzie. Licznik zniknie :)

 

Ad.1-4 dziękować

Ad.5 Byle nie Ghoztcraft czy jakoś tak ;]

5. Posiadam jeszcze elementarne wyczucie estetyki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5. Posiadam jeszcze elementarne wyczucie estetyki ;)

Jestem innego zdania ;]

 

 

 

Taka mala uwaga do wszystkich: nie zglaszajcie milion razy tych samych uwag ;) marco doskonale wie co nalezy zrobic i to zrobi z czasem, a nie w ciagu 5 min. Kazde innowacyjne (moze tutaj wstawie link do wikipedii :rolleyes: ) pomysly mile widziane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, to to w ogóle działa :E ? jak klikam żadne menu się nie "wysuwa" tylko najwyżej można przejść od razu do profilu użytkowania

 

tez ff/2.0.0.13

 

edit:

 

już jest dobrze, dosłownie chwile temu zaczęły działać mi te "menu" w profilu i przy nicku

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol, to to w ogóle działa :E ? jak klikam żadne menu się nie "wysuwa" tylko najwyżej można przejść od razu do profilu użytkowania

 

tez ff/2.0.0.13

 

edit:

 

już jest dobrze, dosłownie chwile temu zaczęły działać mi te "menu" w profilu i przy nicku

Hehs mi tez nie działały, ale po chwili już zaczęły...

 

:wink:

 

ff3b5

 

Ogólnie zmiana na +, tylko trochę późno... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Apropos skinów do forum.

Jeśli widzieliście/znacie jakiś który się Wam podoba (przykładowa lista: http://skins.invisionize.com/db/index.php/c/241 ) to bardzo proszę wrzucajcie tutaj informacje najlepiej z jednym, dwoma screenshotami.

Nie obiecam, że będzie 15 różnych, ale kilka najciekawszych (zrobi się głosowanie) mogło by wylądować w bazie do wyboru.

 

Równocześnie z dobrych wiadomości to będzie dzięki nowej wersji lekka modyfikacja działania wyszukiwarki (jeszcze nie włączona!) dzięki czemu łatwiej będzie znaleźć sensowne wyniki w przypadku słów kluczowych zawierających polskie znaki diakrytyczne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie by było gdyby profil użytkownika wyglądał tak jak w poprzedniej wersji. I kliknięcie w nazwę użytkownika po prawej stronie jego postu przenosiło automatycznie do jego profilu.

 

EDIT:

Jeszcze przydały by się nazwy subforów jedna pod drugą.

 

EDIT2:

Niedziałają prawidłowo załączniki w moim FAQ o Foxie P35A > http://forum.purepc.pl/index.php?s=&sh...t&p=2707284

Edytowane przez YogiCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Czekamy na Pure Blue, to raz.

 

A dwa to nie działa menu "Opcje forum" i tym samym nie ma opcji oznaczania wszystkich tematów jako przeczytane. Przynajmniej na IE7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...