Skocz do zawartości
marco

Migracja Invision Board Do Nowej Wersji

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam takei małe pytanko- dało by się nieco powiększyć czcionke?

 

Coraz wiecej osób ma monitory lcd 19, 20, 22 " i większe. Rozdzialki są tam coraz większe a fora powoli to z lupą trzeba czytac...

 

wiem wiem, mozna powiekszyć czcionki w przeglądarce albo skalować strony, ale nie jest to rozwiązanie idealne...

Tak naprawde najbardziej mała czcionka mi przeszkadza na pure i labie ;]

 

Może by tak czcionka oczko w górę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takei małe pytanko- dało by się nieco powiększyć czcionke?

 

Coraz wiecej osób ma monitory lcd 19, 20, 22 " i większe. Rozdzialki są tam coraz większe a fora powoli to z lupą trzeba czytac...

 

wiem wiem, mozna powiekszyć czcionki w przeglądarce albo skalować strony, ale nie jest to rozwiązanie idealne...

Tak naprawde najbardziej mała czcionka mi przeszkadza na pure i labie ;]

 

Może by tak czcionka oczko w górę?

Który skin?

Ale generalnie jestem na nie. Jeśli masz odczucie zbyt małej plamki przy nowych LCD to raczej sugeruje systemowo powiększyć czcionke. A na 19 to już dosyć ciekawy problem biorąc po d uwagę rozmiar plamki przy tym rozmiarze.

Tj mi przy 1400x1050 na 14 calach czcionka wydaje się ok, na 24' 1920x1200 też.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba właśnie by podawać to co trzeba poprawić powstał ten topik B-)

 

Z kolejnych usterek to zauważyłem że wyniki wyszukiwania postów nie mieszczą się w swoich ramkach, co powoduje że nie wszystkie są wyświetlane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja mam jeszcze jedną małą prośbę.

 

Dało by radę nazwy poniższych subfor ustawić w pozycji pionowej ?

 

 

 

na

Będą nawet w pozycji ukosnej :blink:

 

Pierwsi w Polsce mielismy przestawione wyswietlanie subfor i są chwilowo inaczej tylko dlatego ze ipb ma tak domyslnie.

 

 

Ja mam takei małe pytanko- dało by się nieco powiększyć czcionke?

 

Coraz wiecej osób ma monitory lcd 19, 20, 22 " i większe. Rozdzialki są tam coraz większe a fora powoli to z lupą trzeba czytac...

17CRT -> 1280x960px w pionie i jakies 24,5cm wysokosci.

19LCD -> 1280x1024px w pionie i jakies 30cm wysokosci.

22LCD -> 1680x1050px w pionie i jakies 29,5cm wysokosci.

 

hmmm, cos mi tu z wyliczen ni chcą malec czcionki... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male pytanko. Moze nie do konca dotyczace nowego wygladu. Dlaczego czasem jak wchodze w powiadomienie o nowej odpowiedzi z maila to nie loguje mnie automatycznie do serwisu tylko wchodzi jako gosc (nie zawsze ale czasem tak sie dzieje) ? A co do ilosci postow to rowniez cieszy mnei fakt ze nie bedzie wyswietlane. Skorki tez sa ok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Male pytanko. Moze nie do konca dotyczace nowego wygladu. Dlaczego czasem jak wchodze w powiadomienie o nowej odpowiedzi z maila to nie loguje mnie automatycznie do serwisu tylko wchodzi jako gosc (nie zawsze ale czasem tak sie dzieje) ? A co do ilosci postow to rowniez cieszy mnei fakt ze nie bedzie wyswietlane. Skorki tez sa ok :)

Mnie to co chwila wylogowuje i nie zawsze chce zalogować, znaczy pisze ładnie zalogowany jako Mardok i kliknij coś tam aby nie czekać klika i zaś jestem Gość ;) No ja wiem "że jestem Gość" ale bez przesady :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to co chwila wylogowuje i nie zawsze chce zalogować, znaczy pisze ładnie zalogowany jako Mardok i kliknij coś tam aby nie czekać klika i zaś jestem Gość ;) No ja wiem "że jestem Gość" ale bez przesady :P

Brawo, nareszcie nie jestem sam :D Marek nie chcial mi wierzyc, ze nie pamieta mnie zalogowanego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak Wam nie wierze. Sprawdziłem na wszystkich 3 komputerach które są w zasięgu mojego wzroku i nie jestem w stanie tego odtworzyć.

Profilaktycznie poczyściłem własnie cache sesji na serwerze dajcie znać czy to coś zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ROOQ is back :) ale nadal wiele rzeczy mi sie nie podoba:

- wygląd okna pisania postu ;] (chce stary)

- wygląd nicka - raczej jego czcionka bez bolda (jakiś taki mało wyraźny)

- ikona przy nicku zbędna ;]

- menu nickowe.

- nie pamiętam czy to wcześniej było ale też nie podoba mi sie wyświetlanie numeru użytkownika. Imo nie potrzebe bo za dużo miejsca zajmuje.

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak Wam nie wierze. Sprawdziłem na wszystkich 3 komputerach które są w zasięgu mojego wzroku i nie jestem w stanie tego odtworzyć.

Profilaktycznie poczyściłem własnie cache sesji na serwerze dajcie znać czy to coś zmieniło.

Osobiście ciężko mi wyczuć jakieś specjalne zależności kiedy to się dzieje, raz praktycznie po kliknięciu czegokolwiek mnie wywala (znaczy grzecznie prosi abym się zalogował) a raz siedzę 20min i klikam w linki jak szalony i nic się nie dzieje ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście ciężko mi wyczuć jakieś specjalne zależności kiedy to się dzieje, raz praktycznie po kliknięciu czegokolwiek mnie wywala (znaczy grzecznie prosi abym się zalogował) a raz siedzę 20min i klikam w linki jak szalony i nic się nie dzieje ;)

Wprowadziłem mała modyfikacje, będę wdzięczny za informacje czy pomogła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie po wylaczeniu przegladarki wylogowuje mnie, pomimo właczonej opcji zapamietania

 

@edit

podczas pisania tego wyzej wylogowalo mnie samo :/

 

x

Edytowane przez torque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie po wylaczeniu przegladarki wylogowuje mnie, pomimo właczonej opcji zapamietania

 

@edit

podczas pisania tego wyzej wylogowalo mnie samo :/

 

Czyli jest juz nas trzech ;) Marek do roboty :D musisz juz nam wierzyc.

 

 

Nowe: Nie dziala mi szybka edycja.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to co chwila wylogowuje i nie zawsze chce zalogować, znaczy pisze ładnie zalogowany jako Mardok i kliknij coś tam aby nie czekać klika i zaś jestem Gość ;) No ja wiem "że jestem Gość" ale bez przesady :P

Mnie tez co jakies tam klikniecie wylogowywalo, ale od kilkunastu minut jest ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...