Skocz do zawartości
marco

Migracja Invision Board Do Nowej Wersji

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie nie dziala pomniejszenie i sie forum rozjezdza... FF2.0.0.13

 

mam nadzieje, ze komentarze do profili, odwiedzajacy profil i lista znajomych zniknie??

Marco juz pisal ze dwa razy, ze bedzie mozliwosc przelaczenia na stary profil...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z niemcem, ponadto nie działa powiększenie obrazka z postu Wistlera, trzeba sobie go edytować i samemu "wziąć" linka, wtf?

Działa, tylko że obrazek się otwiera w nowym oknie (jak zresztą każdy pomniejszony) :mur:

 

U mnie nie dziala pomniejszenie i sie forum rozjezdza... FF2.0.0.13

 

 

Marco juz pisal ze dwa razy, ze bedzie mozliwosc przelaczenia na stary profil...

A to nie tyczy się po prostu starych obrazków dodanych na poprzedniej wersji IPB ?

 

Bo u mnie wszystkie nowe obrazki, dodane na aktualnej wersji IPB są pomniejszone, co innego te które są na forum od jakiegoś czasu :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowo została dodana możliwość wybrania "klasycznego" widoku profili użytkownika (tj takiego jak był w invision 2.1).

By dokonać tej zmiany proszę wejść w Panel Kontrolny -> Edytuj Informacje o profilu -> Widok profilu -> Z listy rozwijalnej wybrać Klasyczny -> Zatwierdź zmiany

będę zobowiązany za feedback

 

Dodatkowo lekko poprawiłem nowy spoiler - teraz wymaga kliknięcia - też będę zobowiązany za opinie

 

I jeszcze jedno - na dole tematu pojawiła się możliwość tagowania go za pomocą słów kluczowych wykorzystywanych potem przez mechanizm wyszukujący. Na razie niezobowiązująco, powiedzcie co o tym myślicie.

 

 

WAŻNE: Przy podawaniu błędów KONIECZNIE podawajcie w jakich skinach on występuje - duża część problemów pojawia się tylko na niektórych skórkach i taka informacja drastycznie skraca czas potrzebny na jej zlokalizowanie.

 

Update #2: Skórka BOT nie powinna być widoczna dla użytkowników i już nie jest. Jak sama nazwa wskazuje jest to skórka dla wyszukiwarek (google i innych) w której nie ma wyglądu, CSSów, JavaScriptów które wyszukiwarką nie są do niczego potrzebne a pożerają pasmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowo została dodana możliwość wybrania "klasycznego" widoku profili użytkownika (tj takiego jak był w invision 2.1).

By dokonać tej zmiany proszę wejść w Panel Kontrolny -> Edytuj Informacje o profilu -> Widok profilu -> Z listy rozwijalnej wybrać Klasyczny -> Zatwierdź zmiany

będę zobowiązany za feedback

 

Dodatkowo lekko poprawiłem nowy spoiler - teraz wymaga kliknięcia - też będę zobowiązany za opinie

 

I jeszcze jedno - na dole tematu pojawiła się możliwość tagowania go za pomocą słów kluczowych wykorzystywanych potem przez mechanizm wyszukujący. Na razie niezobowiązująco, powiedzcie co o tym myślicie.

 

 

WAŻNE: Przy podawaniu błędów KONIECZNIE podawajcie w jakich skinach on występuje - duża część problemów pojawia się tylko na niektórych skórkach i taka informacja drastycznie skraca czas potrzebny na jej zlokalizowanie.

Klasyczny profil dziala :*

 

A teraz pytanko, czy "Dodatkowe informacje" w profilu mozna powiekszyc o 3DM06?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Dodatkowo lekko poprawiłem nowy spoiler - teraz wymaga kliknięcia - też będę zobowiązany za opinie

...

No działą teraz trochę lepiej, ale mistrzostwo to nie jest ;):

1. Nie da się go zamknąć

2. Trzeba trafić na biało pole aby go otworzyć, nie da się tak zrobić aby się odpalał po naciśnięciu zielonego pola ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

Testowo została dodana możliwość wybrania "klasycznego" widoku profili użytkownika (tj takiego jak był w invision 2.1).

By dokonać tej zmiany proszę wejść w Panel Kontrolny -> Edytuj Informacje o profilu -> Widok profilu -> Z listy rozwijalnej wybrać Klasyczny -> Zatwierdź zmiany

Chodzi. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze komentarze do profili, odwiedzajacy profil i lista znajomych zniknie??

nie robimy z ppc epulsa?

Przychylam się do zmniejszenia "wodotrysków" w profilu ("znajomi" itp.), jak dla mnie lista adresowa PW wystarczała. Już nie wystarcza, bo mi ją wcięło ;)

 

Spoiler faktycznie kuleje, na każdej skórce.

 

Jednocześnie pytanko: pamięć mnie myli, czy na starym IPB po wybraniu nowej skórki ekran nie wracał z danego tematu do strony głównej? Niby bzdet, ale przeszkadza, zwłaszcza teraz podczas eksperymentów z nowym wyglądem.

 

EDYTA:

  • klasyczny widok działa :smile: , ale zdjęcie osobiste jest zmniejszone jak w nowym :(
  • fajną opcją jest możliwość przejścia z szybkiej edycji do pełnej,
  • nie jestem pewien czy było, ale opcja "znajdź tematy / posty użytkownika" działa wyłącznie w nowym panelu - w widoku klasycznym i po kliknięciu w nicka przenosi do strony głównej,
  • system gwiazdek - nie wiem jaki jest plan i czemu ma to służyć, ale w klasycznym widoku nie ma na nie miejsca w ogóle.
Edytowane przez Bartolomius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa stary profil OK, więc imho czas teraz ustawic go jako domyslnego lub lepiej zostawic jak domyslnego, a ten nowy precz maro zbędna!?

Domyślny pozostanie profil "nowoczesny". Dla miłośników starej wersji jest możliwość zmiany, więc nie sądzę, żeby był to jakiś kłopot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa, tylko że obrazek się otwiera w nowym oknie (jak zresztą każdy pomniejszony) :mur:

Tak, u mnie to samo. Powinny zostać wywalone w ogóle opcje znajomych itd (jak już kilka osób wspominało), ukryta liczba postów. Wprowadzić zamiast starych marków wersje tylko 05 i 06 + SPi 1M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK, w porządku. Można by dać ustawione domyślne Tak przy opcji - "Ustawienia postowania: Automatycznie otworzyć szybką odpowiedź jeśli jest dostępna ?"

Raczej nie. Odpisywanie jest wykorzystywane raz na 20-40 wyświetleń, nie widzę takiej potrzeby

 

Tak, u mnie to samo. Powinny zostać wywalone w ogóle opcje znajomych itd (jak już kilka osób wspominało), ukryta liczba postów. Wprowadzić zamiast starych marków wersje tylko 05 i 06 + SPi 1M.

Liczba postów została schowana 2 dni temu. Profil przecież jest klasyczny do wyboru jeśli Ci przeszkadzają nowe funkcje. Ile razy mam pisać to samo!?

 

Mark 01 podejrzewam że zniknie, bo rzeczywiście jego czas już minął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny jest ten nowy styl 'pro'. Miła odmiana od czerwonego pure. Dodac jednak musze, ze dwa razy usuwałem ciacha z przegladarki (najnowszej bety foxa) i wciaz strzelam smutaska, gdy okazuje sie, ze automatyczne logowanie nie działa.

 

ps. "Wykup płatną subskrypcję". Przy okazji majstrowania w stylach, moze warto byłoby to usunac? Bo chyba jest to zbedne?

Edytowane przez Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowo została dodana możliwość wybrania "klasycznego" widoku profili użytkownika (tj takiego jak był w invision 2.1).

Będę zobowiązany za feedback

Dzięki wielkie classic view działa. Pytanie tylko czy nie lepiej zrobić jednak tylko klasyczny wygląd bo albo wszyscy albo nikt :wink: > proponuję zrobić sondę w tej sprawie (demokracja). No chyba że już klamka zapadła.

 

feedback:

Spoiler! Kliknij w poniższy kontener by otworzyć.
spoiler działa , smiesznie się klika wolałem stary sposób ale to tylko moja opinia + tekst za spoilerem wymiata :lol:
Podobają Wam się te ptaszki przy nicku , przecież można wejść w profil i zobaczyć czy ktoś jest dostępny wg mnie zasłania to trochę niepotrzebnie nazwę użytkownika. Edytowane przez boxer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobają Wam się te ptaszki przy nicku , przecież można wejść w profil i zobaczyć czy ktoś jest dostępny wg mnie zasłania to trochę niepotrzebnie nazwę użytkownika.

+1, wywalic to obok nicka ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobic spacje pomiedzy znaczkiem a nickiem

+1

 

I przywrocic stary spoiler, bo nowy jest

a. brzydki

b. nie zamyka sie

 

i wreszcie c. spoilery z poprzedniej wersji nie dzialaja, co zalatwia na amen np. topic o filmach czy o anime ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

+1

 

I przywrocic stary spoiler, bo nowy jest

a. brzydki

b. nie zamyka sie

 

i wreszcie c. spoilery z poprzedniej wersji nie dzialaja, co zalatwia na amen np. topic o filmach czy o anime ;)

Zamykanie jest zbędne ;) Co do wyglądu - pracuje nad nim. Stary niestety ma ten problem, że jest problematyczny w implementacji - to jest taki ersatz który wymyśliłem.

Ale poprzednie spoilery powinny działać na każdej skórce chyba, że gdzieś zapomniałem kawałka JavaScriptu dokleić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parę "ałciów":

 

Auć 1:

Dołączona grafika

kolor :S

 

Auć 2:

Dołączona grafika

Charset... (patrz tutaj).

 

Auć 3:

Dołączona grafika

Gfiastki. Za wygląd i odpowiedź na pytanie "Na co to komu?".

 

Auć 4:

Dołączona grafika

Co to za kawał prostokąta, zamiast ładnej ikonki? O_o

 

Auć 5:

Dołączona grafika

Szybka edycja, pełna edycja, ogólnie- edycja = masakra. Nie tylko w darkness, ale i w rooq z tego, co widzę, dziwnie kolory dobrane (tam się przynajmniej gradient mniej rzuca w oczy).

 

Rozumiem, że są ważniejsze sprawy, ale... może... w międzyczasie... ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie idzie ku lepszemu. Bardzo wygodna sprawa to ulepszenie menu szybkiej odpowiedzi.

Z rzeczy ktore najbardziej mnie irytuja to ta ikonka czlowieczka obok nicka.. jak juz musi cos byc to niech to bedzie jakis ukladzik scalony, wentylatorek, ale ten korpusik z glowka wyglada imo glupio :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...