Skocz do zawartości
marco

Migracja Invision Board Do Nowej Wersji

Rekomendowane odpowiedzi

w domu na O 9.27EN ppcw ogole sie nie laduje, ale narazie zrzucam to na karb mojego zgloszenia w centrum bezpieczenstwa.

 

za to jak w IE wejdebezposrednio na:

http://forum.purepc.pl/forum/Centrum-Bezpieczenstwa/104

 

to zamiast zaladowac CB to laduje na stronie glownej forum: IE6 i darkness.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w domu na O 9.27EN ppcw ogole sie nie laduje, ale narazie zrzucam to na karb mojego zgloszenia w centrum bezpieczenstwa.

 

za to jak w IE wejdebezposrednio na:

http://forum.purepc.pl/forum/Centrum-Bezpieczenstwa/104

 

to zamiast zaladowac CB to laduje na stronie glownej forum: IE6 i darkness.

Bo nie wiem skąd takiego linka masz ;)

powinno być :

http://forum.purepc.pl/forum/Centrum-Bezpieczenstwa/104/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Last post od dawna dziala. W przeciwienstwie do ladnego skalowania postow w wynikach szukajki, szukanie po ip, przenoszenie do konkretnego posta, wyswietlanie wlasnej odpowiedzi zamiast pierwszego na stronie, blok na w sigu i co tam ja zapomnial jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z okazji tego, że wyszedł nowy 3dmark Ventage może dodać nowa kategorie do kolekcji pozostałych 3dmarków w "Edytuj informacje o profilu" ? ;]

E tam ;)

<troll>

Po pierwsze kto ma viste?

Po drugie kto ma kartę DX 10? Przecież mój 7600 to ciągle prawie pachnąca nówka a poprzedni Radeon 8500LE nadal świetnie działa w drugim komputerze ;)

Po trzecie mamy świetną tradycje wprowadzania tych pól kilka lat po premierze danego marka - vide 06 ;)

Po czwarte nie wiem kogo by pogrzało na tyle, żeby płacić za soft do benchmarkowania ;)

</troll>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E tam ;)

<troll>

Po pierwsze kto ma viste?

Po drugie kto ma kartę DX 10? Przecież mój 7600 to ciągle prawie pachnąca nówka a poprzedni Radeon 8500LE nadal świetnie działa w drugim komputerze ;)

Po trzecie mamy świetną tradycje wprowadzania tych pól kilka lat po premierze danego marka - vide 06 ;)

Po czwarte nie wiem kogo by pogrzało na tyle, żeby płacić za soft do benchmarkowania ;)

</troll>

1. np. SGJ :]

2. ja :D

3. no fakt, zatem niech tradycji stanie sie zadosc, w 2010 sie przypomne ;]

4. w wersji free tez otrzymujemy wynik bencha ;]

 

Btw kiedys wpadl mi do glowy taki pomysl, ze wynik 3dmarka spod avatara moze byc klikany, zeby od razu przenosil do orb'a:

 

3DMark03: 13841

 

;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak spytam na boku (jak było o tym to nie bić :P):

- kiedy bedzie działał podgląd kto ile postów napisał w danym temacie

- co z linkami ? chodzi mi o to, że teraz (przynajmniej na rooq'u) mają taki sam wygląd i czcionkę jak normalny tekst. Imo powinny sie jakoś wyróżniać.

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...