Skocz do zawartości
marco

Migracja Invision Board Do Nowej Wersji

Rekomendowane odpowiedzi

Działa...

 

Sypało mi sie okno edycji ale to był chyba efekt przypadkowego powiekszenia strony w FF.

 

:o

 

Teraz dziala, jak kilka razy wczesniej chcialem edytowac tak, to mnie przenosilo na gore strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wprowadziłem mała modyfikacje, będę wdzięczny za informacje czy pomogła.

Niestety dałem F5 i ponownie prośba o zalogowanie...

 

EDIT:

 

Tego chyba jeszcze nie było, niektóre profile jakby się nie mieszczą, najpierw zważyłem to na sowim potem przetestowałem na user-ach z tej strony tematu i to samo mam z profilem ryby i masełka ;)

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee u mnie co jakis czas samo sie odswieza forum... (tak jakbym wciskal F5) - wczoraj tego nie bylo :)

 

no i dolaczam, sie do prosby o dodanie Pure Niebieski :D

Edytowane przez CzArNy`

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie skorka zolta?

Przez dlugi czas przyzwyczailem sie do niej, forum wygladalo z nia jak zadne inne, byla piekna, a teraz same jakies takie sorki za slowo badziewne... Mozecie przywrocic mozliwosc wyboru tamtej skorki?

 

 

Przy wybranej Rooq jesli jest zdjecie na forum wiekszych rozmiarow trzeba scrollowac wszystkie posty w poziomie, a nie tylko ten rozciagniety. Przegladarka to FF.

Edytowane przez zgf1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie skorka zolta?

Przez dlugi czas przyzwyczailem sie do niej, forum wygladalo z nia jak zadne inne, byla piekna, a teraz same jakies takie sorki za slowo badziewne... Mozecie przywrocic mozliwosc wyboru tamtej skorki?

Tak, tak... czytamy caly temat.

 

 

 

 

Problem z logowaniem i wylogowywaniem w trakcie -> sprawdzcie swoje profile w przegladarce, zrobilem nowy i nie mam zadnych problemow :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy dalo by sie zrobic tak jak bylo wczesniej, ze w profilu uzytkownika byly wyswietlane wszystkie posty?

teraz wyswietla sie tylko 5 ostatnich.

jedynym wyjsciem jest rozwiniecie listy przy nicku i tam 'znajdz posty uzytkownika'

troszke to nie wygodne :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauwazylem ze teraz nie otwieraja sie SPOILERY. Myslalem ze to dotyczy jednego posta ale natrafilem na inny spoiler, ktory musialem rozwinac i lipa. Probowalem odpalic na Operze jak i na IE.

 

Jesli to tylko moj problem to moze prosze o jakas rade :)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego chyba jeszcze nie było, niektóre profile jakby się nie mieszczą, najpierw zważyłem to na sowim potem przetestowałem na user-ach z tej strony tematu i to samo mam z profilem ryby i masełka ;)

Możesz potwierdzić czy na wszystkich skórkach tak się dzieje?

 

a moze by tak dodac bezposredni dostep do youtube?...

Teoretycznie można, w praktyce nie widzę specjalnie sensu - jakie filmy z youtube powinny się znajdować na forum komputerowym? Ale jestem otwarty na rozsądną argumentacje - jak ktoś mnie przekona, że rzeczywiście wniesie to jakąś wartość dodaną do forum to czemu nie.

 

eee u mnie co jakis czas samo sie odswieza forum... (tak jakbym wciskal F5) - wczoraj tego nie bylo :)

 

no i dolaczam, sie do prosby o dodanie Pure Niebieski :D

PureNiebieski powróci jak zostaną wprowadzone wszystkie modyfikacje do skinów. Myślę, że nie później niż 11stego.

 

A gdzie skorka zolta?

Przez dlugi czas przyzwyczailem sie do niej, forum wygladalo z nia jak zadne inne, byla piekna, a teraz same jakies takie sorki za slowo badziewne... Mozecie przywrocic mozliwosc wyboru tamtej skorki?

 

 

Przy wybranej Rooq jesli jest zdjecie na forum wiekszych rozmiarow trzeba scrollowac wszystkie posty w poziomie, a nie tylko ten rozciagniety. Przegladarka to FF.

1) Skórka Desert jest największym problemem. Jeśli ktoś byłby zainteresowany pomocą w przerobieniu jej na kompatybilną z 2.3 to proszę o kontakt, jakaś mała nagroda się znajdzie :)

2) Postaram się sprawdzić co może to powodować.

 

czy dalo by sie zrobic tak jak bylo wczesniej, ze w profilu uzytkownika byly wyswietlane wszystkie posty?

teraz wyswietla sie tylko 5 ostatnich.

jedynym wyjsciem jest rozwiniecie listy przy nicku i tam 'znajdz posty uzytkownika'

troszke to nie wygodne :|

Raczej nie, jest to założone działanie. Wcześniej w profilu w ogóle nie wyświetlało ostatnich postów użytkownika, więc nie rozumiem słowa "wcześniej".

Będzie możliwość wyświetlania profilu w "starym" stylu (tak jak w 2.1.x) - opcja dostępna dla użytkownika, domyślnie nie będzie włączona

 

Zauwazylem ze teraz nie otwieraja sie SPOILERY. Myslalem ze to dotyczy jednego posta ale natrafilem na inny spoiler, ktory musialem rozwinac i lipa. Probowalem odpalic na Operze jak i na IE.

 

Jesli to tylko moj problem to moze prosze o jakas rade :)

pozdrawiam

Stare spoilery *chwilowo* nie działają. Mamy drobny problem z gryzieniem się kilku dodatków JS ze sobą i jak tylko zostanie to rozwiązane to patch na spoilery zostanie wrzucony na produkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teoretycznie można, w praktyce nie widzę specjalnie sensu - jakie filmy z youtube powinny się znajdować na forum komputerowym? Ale jestem otwarty na rozsądną argumentacje - jak ktoś mnie przekona, że rzeczywiście wniesie to jakąś wartość dodaną do forum to czemu nie.

Tak na szybko - dział gry, nowy temat i trailer, gameplay filmik, topik śmiechu, tematy o muzyce itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moge prosic o skorke charcoal (czy jakos tak)? bardzo sie do niej przyzwyczailem...

Małe szanse. Nie ma jej w wersji 2.3 a sprawdzaliśmy przed migracją jakie skórki są wykorzystywane przez użytkowników i ta miała ich najmniej (niecałe 200 osób).

Miłośnikom ciemnych skinów na razie polecam Darkness, ale obiecuje, że dojdzie jeszcze jedna ciemna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Pigmej

W skórce darkness proponuję zmiany:

- ramka wokół pola tekstowego (tekstu odpowiedzi) przy odpowiadaniu na temat (klikam Odpowiedz i wokół pól z emotikonami, skrótami, załącznikami jest ramka),

- zamienić nazwę tematu na liście tematów na biały kolor, a podpis na ten ciemny kolor (w tej chwili jest odwrotnie),

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Jest jeszcze pare rzeczy wymagających szybkiej naprawy:

- skrypt pomniejszania dużych obrazków

- pasek przewijania w poziomie

 

Przeglądanie tematów jest dość utrudnione bez tych dwóch powyższych ficzerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do prośby o skórkę charcoal - pasowała mi najbardziej z wszystkich ciemnych skin'ów.

Darkness dla mnie słaby jest.

 

Przylanczam sie do prosby

Darkness is too dark :/

 

Dobre by bylo cos z stonowanymi odcieniami szarosci ,przynajmniej zblizone do : charcoal.

Swoja droga dziwi mnie fakt ze wiekszosc userow uzywa jasnych bijacych po oczach skorek

ciekaw jestem ilu z nich ma z tego powodu okulary ?

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam to samo cały czas. Czy to ie, czy to FF czy ie tab ;] to i tak za każdym razem musze sie logować.

Wywal ciasteczka dla forum.purepc.pl, jeśli jeszcze tego nie robiłeś. Też tak miałem i ten zabieg pomógł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...