Skocz do zawartości
marco

Migracja Invision Board Do Nowej Wersji

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm... ja jeszcze dodam, że się w starszych postach posypał snapback (strzałeczka taka - 123" target="_blank[/snapback]) w cytatach.

 

No i coś, co mnie dzisiaj zdenerwowało- szukałem sobie w temacie, a jak mi się nie otworzyły wyniki, to się okazało że wpisałem w tagi, nie w szukajkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy probie usuniecia taga komunikat wyglada tak:

Are you sure you want to delete this? - przetlumaczcie na polski.

co towogule sa te tagi, co daja, do czego sluza?

czy dobrze rozumuje, ze pomagaja wyszukiwarce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to bezpośrednio związane z migracją do nowej wersji, ale już dawno chciałem spytać:

 

Czy jest możliwe i celowe takie zmienienie szablonu wiadomości mailera, aby w powiadamianiu o nowej wiadomości w tytule maila byłby tytuł tematu, którego powiadomienie dotyczy? Znacznie ułatwiałoby to porządkowanie poczty... np. 3 dni nie włączałem kompa i mam 102 nowe powiadomienia - weź znajdź te, na których najbardziej zależy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojego doświadczenia wynika że da się jak się zaznaczając tekst przeciągnie myszkę na zielony pasek,, wtedy się nie zamyka, ale kłopotliwe przy długich spoilerach :P

 

Zamykanie trza tak jak było proponowane zrobić, klikając na zielony pasek.

 

edit:

ee, jednak nie, już tak nie działa. ale wcześniej kilkanaście razy pod rząd w ramach testu tak mi działało.

Ale po co? Zaznaczasz, spoiler sie zamyka i co z tego? Daje się ctrl+c i skopiowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a kiedy zacznie poprawnie dzialac przenoszenie do ostatnio nieprzeczytanego?? :>

 

edit

a gdzie wcielo przycisk pw z pod posta?? darkness

 

edit2

czemu po zmianie skina przenosi naglowna forum a nie do tematu gdzie sie zmienialo skin? :>

Edytowane przez Niemiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co? Zaznaczasz, spoiler sie zamyka i co z tego? Daje się ctrl+c i skopiowane.

hary napisał to raczej dokładnie (też zaznaczam sobie długi tekst w trakcie czytania), po drugie kopiowanie czegoś co jest na widoku jest "ciut" wygodniejsze niż kopiowanie zawartości zamkniętego spoilera, mam rację?

 

Stary spoiler był wygodniejszy i basta, gdyby nowy otwierał się / zamykał kliknięciem na zielone pole* byłby idealny.

 

*no i gdyby to pole było mniejsze, nie wspominało o "kontenerze" (MPO?) i kolor był mniej oczoj3bny... no ale to już kosmetyka :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja lista życzeń:

1. zamykany spoiler. Taki jak był kiedyś był idealny i skoro jego mechanizm nie był ok, to niech tam przepadł, ale jak robicie nowego, to wzorujcie się na starym. Poza tym jeśli spoiler ma tytuł to napis "kliknij aby blablabla" jest zbędny. Nieładnie to wygląda. (EDIT: o zamykanie działa! :D To teraz da się zrobić tak, żeby kliknięcie na to błękitne też otwierało/zamykalo? :F

2. działające "znajdź (czy tam pokaż) posty użytkownika byłoby przydatne"

3. u mnie jak kliknę na linka który powinien przenieść do odpowiedniego postu, przenosi, ale zawsze na początek strony na której jest post

4. byłem jednym z tych 200 userów charcoala i byłbym happy jakby skin wrócił (ale jak nie, to nie. ;-) )

5. zróbcie mi tak, żebym widział tylko raporty z "co kupić" ;-)

6. gwiazdki, lista userów którzy oglądają profil i inne tego typu paści, do wycięcia. Młodzieżowy pomysł z "przyjaciółmi" też nie jest tu raczej potrzebny.

 

Tak ogólnie to wszystko inne fajne. A miejsce tej ikonki informującej czy user jest online imo jest dobre. Pozdr.

Edytowane przez Sysak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzydkie, krzywe i w ogóle aby poca nie marudził to -1 ;)

przeciez to made in paint jest, mnie o samą koncepcje chodzilo co by dizajn forum ujednolicic z portalem ;) Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przeciez to made in paint jest, mnie o samą koncepcje chodzilo co by dizajn forum ujednolicic z portalem ;)

[OT]

Ale ja chciałem tylko z pocą się podroczyć :P

[/OT]

 

Swoją drogą iż pomysł na skórkę nie głupi ;)

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

logowanie z dyńki nie działa.. czyt: gdzie jest opcja zaloguj mnie za każdym razem?

Dokładnie, ja chce autologowanie .... oraz jakiegoś ciemnego skina ;P Reszta mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg byle można było forum czytać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja chce autologowanie .... oraz jakiegoś ciemnego skina ;P Reszta mnie obchodzi tyle co zeszłoroczny śnieg byle można było forum czytać.

Autologowanie działa. A skin też jest ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, czytajcie wczesniejsze posty - o autologowaniu bylo ze 3 razy pisane; jesli sa z tym problemy, to trzeba skasowac cookies z forum.purepc.pl; po ponownym zalogowaniu powinno juz byc jak trzeba.

 

Nie dziala!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...